Постійно бачу 21:21 на годинниках: що це може означати?

Зміст

Багато з нас хоч колись та помічали на годиннику парний час. Та іноді це трапляється декілька разів поспіль і ти, хочеш не хочеш, але задумуєшся над тим, чому так трапляється. Це все ігри підсвідомості чи Всесвіт дійсно намагається передати таємне якесь послання? Щоб розібратись з “мовою чисел” звернемось до нумерології.

Що таке нумерологія?

Якщо пояснювати простими словами, то нумерологія – це наука, що вивчає значення чисел. Фахівці в цій сфері стверджують, що числа можуть по різному впливати на долю та навіть на майбутнє. Як і будь-яка інша наука, нумерологія базується на декількох принципах:

  • Кожне число має свої властивості. До прикладу, число 1 є символом індивідуальності, число 2 означає партнерство, число 3 – творчість і т.д.
  • Число має вплив на особистість та її життєвий шлях. Число народження визначає життєву мету, номер домашньої адреси – стосунки з близькими.
  • За числами можна передбачати майбутнє.

Корені цієї науки сягають найстаріших держав світу: Давнього Єгипту, Греції та Вавилону. Також вона користувалась значною популярністю в алхіміків та астрологів Середньовічної Європи.

На сьогодні ж нумерологію відносять до псевдовчення, адже вона не має ніякого наукового обґрунтування. Але частина людей вважає її гарним інструментом для самопізнання та духовного розвитку. 

Та для відповіді на наше запитання нам варто звернутись до дещо некласичної нумерології, а саме ангельської.

Ангельська нумерологія

Ангельська нумерологія є молодшим напрямком звичайної нумерології. Вона займається тлумаченням послідовностей чисел, що помічає людина в житті у якості духовних провідників. Якщо простіше, то числа є посланнями від ангелів-хранителів. На відміну від звичайної нумерології, трактування розшифровок ангельської нумерології більш відкриті для особистої інтерпретації та мають більше трактувань.

ЧислоТлумачення
1Нові починання, віра в себе, інтуїція 
2Баланс, гармонія, партнерство
3Спілкування, самовираження, творчість
4Сила, надійність, стабільність
5Свобода, зміни, трансформація
6Відповідальність, рівновага, любов
7Розуміння, сприйняття, духовність
8Достаток, успіх, піднесення
9Досконалість, духовний розвиток

Якщо якесь із чисел постійно супроводжує вас, то спробуйте подумати, що ви відчуваєте. Це також шлях до трактувань чисел від ангелів-охоронців.

21:21: Трактування

Почати варто того, що загальна інтерпретація може не підійти саме вам, тому зверніть увагу на власні думки стосовно цього питання. Часто буває, що наш мозок через, здавалося б, чудесні знаки сам підказує нам, що треба робити і наштовхує на правильний шлях. Та якщо ж ви не впевнені, то ось варіанти того, що може означати число 21:21 для вас.

Почнемо з чисел, з яких складається число 21. Одиниця – це число сили в нумерології. Число є символом сонця, тобто незамінним елементом, яким є і саме сонце. Воно означає індивідуальність та лідерство, символ початку та уособленості. Число 2 ж є символом місяця і на відміну від лідерської одиниці має схильність до підпорядкування і характеризується легкістю, роздумами та встановленням зв’язку з навколишнім середовищем. Також є символом партнерства.

Та особливість числа 21 у оберненому порядку чисел лідерства і підпорядкування. Тобто це число наштовхує нас на ситуацію, де незначний політ думок привів нас до нового початку. Таке трактування часто підходить то зародження почуттів та кохання. 

Та “легка” двійка часто може здатися в полон “владної”одиниці, тож обов’язково замисліться, над тим, чи готові ви до нових стосунків та прослідкуйте, щоб ваші бажання не потонули під чиїмось впливом.

Якщо підсумовувати все вище сказане, то комбінація з двійки і одиниці є підтвердженням результатів ваших власних дій та думок, тож будьте обережні, аналізуйте ваші вчинки та їх можливі наслідки.

Щоб не казали вам числа, слухайте себе і своє серце – це єдиний шлях до створення власного щастя!

Питання/Відповіді

Чи варто на 100% довіряти нумерології?

В статті згадувалось, що наукового підґрунтя наука не має. Та ви можете глибше вивчити це питання і визначити чи працює це на вас чи ні.

Як багато чисел мають трактування у нумерології?

Зазвичай все зводиться до чисел від 1 до 9. Проте окремі комбінації теж мають свої трактування.

Чи мають інші комбінації на годинниках свої значення?

Так, кожна з комбінацій з двох однакових чисел має своє трактування.

Як цю статтю можна знайти в пошуку:
Постійно бачу 21:21 на годинниках, Час 21:21 на годиннику, 21 21 на годиннику значення: ангельська нумерологія, Що означає 21 21 на годиннику в ангельській нумерології, 21:21 на годиннику

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *