Кроки в кілометри – Калькулятор онлайн

Ласкаво просимо до нашого калькулятора, який дозволяє вам легко перевести кількість кроків в кілометри або метри з урахуванням вашої статі. На цій сторінці ви можете дізнатися, яку відстань вам вже вдалося подолати пішки.

Як це працює? Дуже просто! Введіть кількість кроків, які ви зробили, і наш калькулятор автоматично перетворить цю інформацію в кілометри (або в метри, якщо крокім замало). Таким чином, ви завжди будете в курсі, скільки ви пройшли і скільки ще залишилося.

Скільки кроків в км?
Стать:

Наш калькулятор корисний для всіх, хто цінує активний спосіб життя. Чи ви ведете здоровий спосіб життя, займаєтеся фітнесом, або просто полюбляєте гуляти на свіжому повітрі, цей інструмент стане вам в нагоді. Ви також можете використовувати його, щоб відстежувати свій прогрес та встановлювати нові цілі для себе.

Результат буде відображатися у кілометрах, якщо відстань велика, але якщо кількість кроків дуже невелика і не відповідає кілометрам, ми автоматично переведемо його в метри для більш точного вимірювання.

Пам’ятайте, що точність обчислення залежить від вказаної довжини кроку для вашої статі. Таким чином, бажано вказувати правильну стать для найкращого результату.