Блокноти як чудове доповнення

Виготовлення блокнотів
Зміст

Якщо ви не знаєте, як урізноманітнити фірмовий стиль своєї компанії, подумайте про те, щоб додати блокноти до вашої сувенірної продукції. Зазвичай блокноти не друкуються великими тиражами і використовуються вузьким колом споживачів, тому стануть чудовою підмогою підтримки інтересу ваших клієнтів до фірмі.

Виготовлення блокнотів є складним процесом, що містить у собі кілька етапів. Важливу роль у цьому відіграє підготовка до друку, особливо якщо ви плануєте друкувати кольорові блокноти або блокноти з логотипом вашої компанії або яким-небудь принтом. Перед печаткою ретельно оглядається макет майбутнього виробу щодо помилок; всі наявні в макеті зображення перетворюються на особливу колірну модель, що підтримується друкарським обладнанням.

Роздільну здатність з невисокої змінюють на 300 dpi для отримання високої якості принта. Іноді для офсетного друку в кілька кольорів застосовують команду овер-принта – ця операція друкує чорний колір поверх інших кольорів, щоб фарби не змішувалися і зображення не ставало занадто темним. Як уже говорилося раніше, друк блокнотів проводиться в кілька етапів, але їхня послідовність може змінюватися в залежності від того результату, який ви хочете отримати.

Методів фальцювання блокнотів існує безліч. Ви можете створити серію блокнотів офісного варіанту на спіралі, а можете замовити тираж брендованих блокнотів із прошивкою – такі екземпляри стануть розкішним подарунком для постійних чи VIP-клієнтів. У поєднанні з обкладинкою щільний папір гарної якості радуватиме свого власника та допоможе при переговорах. Для виготовлення обкладинки можна використовувати як дорогі, так і доступні матеріали – починаючи від штучної, натуральної або еко-шкіри, та закінчуючи пластиком або дизайнерським папером/картоном.

Справа не лише у поліграфії

Для розвитку свого підприємства не варто зациклюватись лише на паперовій продукції. Грамотно оформлена вивіска та вуличні стенди привернуть дуже багато уваги завдяки своїм масштабам. Якщо вам потрібна зовнішня реклама у Києві типографія SIRIO готова надати вам свої послуги і допомогти створити свій вид зовнішньої реклами. Великі виставкові стенди на масштабних заходах двома словами повідають відвідувачам суть вашої компанії і зроблять за вас половину. Лайтбокси зі змінним або постійним освітленням привертатимуть увагу протягом двадцяти чотирьох годин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *