Як підписати хлопця в телефоні: 50+ варіантів

Зміст

З появою другої половинки, наше життя наповнюється яскравими фарбами, починається нова сторінка – стосунки. Одне з найпершого, з чого починається будь-яке знайомство, спілкування та стосунки, це з обміну номерами телефону. Тоді постає питання: як же не банально і оригінально підписати свого партнера?

Як попросити у хлопця номер телефону, якщо соромишся?

Попросити номер телефону у хлопця для багатьох дівчат є нелегкою задачею, особливо якщо вони відчувають сором або невпевненість. Однак, є декілька стратегій, які можуть допомогти зробити цей процес менш напруженим і більш комфортним. Тримаєте наступні поради:

 1. Знайдіть спільні інтереси. Спробуйте почати розмову про спільні інтереси або зацікавленості, які ви маєте. Це може допомогти побудувати спільну базу і показати, що ви маєте спільні речі, про які можна говорити.
 2. Будьте прямими, але ввічливими. Ви можете сказати щось у такому дусі: “Мені дуже сподобалася наша розмова, і я б хотіла поговорити з тобою ще раз. Чи можу я отримати твій номер телефону, щоб ми могли трохи більше поговорити?”
 3. Будьте впевненими в собі. Намагайтеся зберегти впевненість в собі і своїх діях. Відчуття впевненості може допомогти зменшити відчуття сорому і страху від відмови.
 4. Не перебільшуйте. Пам’ятайте, що попросити номер телефону – це абсолютно нормально, і нічого в цьому немає незвичного або неправильного. Не перебільшуйте ситуацію і не думайте про неї як про щось занадто складне чи неприємне.
 5. Приймайте відповідь незалежно від її результату. Навіть якщо відповідь буде відмовою, приймайте її з гідністю і повагою. Не забувайте, що вам завжди можна спробувати знову з іншою людиною або в іншій ситуації.

Загалом, найважливіше – це бути відкритим і спробувати. Іноді нам потрібно виходити зі звичайних зон комфорту, щоб досягти своїх цілей.

Як підписати хлопця в телефоні?

Загалом, те, як ви підпишете одне одного в телефоні залежить також від особливостей ваших стосунків і вас самих. Можливо, ви жартівлива пара, яка не може жити без сміху і смішних прізвиськ. А можливо, між вами безперервний потік ніжностей та пестливих слів, якими ви обмінюєтеся щохвилини. А можливо, ви досить серйозна пара, яка тримає все у формальності. Тому ми підібрали для вас різні варіанти, серед яких ви точно знайдете своє.

КонтекстПідпис
Мило“Сонечко”, “Рідний”, “Мій”, “Серденько”, “Зайчик”, “Котик”, “Пупсик”, “Янгол”.
Романтично“Моє кохання”, “Коханий”, “Моя гордість”, “Моє серце”, “Моя радість”, “Золотце”, “Найкращий”, “Доля моя”, “Моє життя”, “Мій скарб”, “Мій герой”, “Світло мого життя”.
Смішно“Малюк”, “Ненажера”, “Вухань”, “Пузяка”, “Ослик”, “Колобок”, “Буркотун”, “Булочка”, “Масік”.
Спокусливо“Аполон”, “Мій тигр”, “Бог сексу”, “Володар”, “Містер”, “Пан”.
По-імені“Серонька”, “Сашуня”, “Вовчик”, “Микитко”, “Костик”, “Олежка”.
Згідно риси характеру“Хуліган”, “Мілаш”, “Смішинка”, “Фантазер”.
Фірмова фраза коханого“Я скучив!”, “Не можу без тебе”, “Скоро буду!”, “Хочу у твої обійми”, “Навіть відстань нас не розлучить”.

Тож такі ідеї ми вам запропонували. Ви можете обрати ті, до яких більше лежить душа – або пестливі чи більш стримані.

Як підписати в телефоні колишнього?

Ох, куди ж без наших “улюблених” колишніх. Після розлучення, зазвичай залишається негативне враження про них. Але це не означає, що їх потрібно видаляти з контактів. Можна просто трішки перепідписати. Тож тримаєте кілька ідей:

 • “Ніхто”;
 • “Кабель”;
 • “Негідник”;
 • “Порожнє місце”;
 • “Гад”;
 • “Друг з минулого”;
 • “Не доля”;
 • “Хороша людина”
 • “Журбинка”
 • “ПМЖ – помилка мого життя;
 • “Не брати слухавку”.

Тож кохайте і будьте коханими навіть у контактах своїх половинок. Ми поділилися з вами різноманітними ідеями, як можна підписати свого хлопця, і навіть про колишніх не забули. Тому вам є з чого обирати.

Питання/Відповіді

Як записати краша в телефоні?

Звісно, що можна так і записати “Краш”, проте можна більш оригінально: “Секрет”, “Принц на білому коні”, “Майбутній чоловік”, “Вкрав моє сердечко”.

Які прізвиська найбільше подобаються хлопцям?

Насправді, хлопцям дуже подобаються ласкаві звернення (Сонце, Котик, Зайчик), прізвиська, які підкреслюються їхні переваги (Силач, Мачо, Гуморист) та смішні прізвиська (Папік, Пупсик, Забіяка).

Як не варто підписувати хлопця в телефоні?

Не варто підписувати хлопця в телефоні якимось смішним прізвиськом, яке ви з ним не узгодили. Також не гарно буде, якщо підпис буде торкатися особистого (особливо в негативному сенсі), це може образити і принизити хлопця.

Як цю статтю можна знайти в пошуку:
Як підписати хлопця в телефоні, ідеї Як підписати хлопця в телефоні, Як підписати в телефоні колишнього, варіанти підпису хлопця в телефоні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *