6 порад, як вибрати ідеальні джинси

Зміст

У номінації популярніших речей в гардеробі джинси перевершили навіть сукні та спідниці. Жінки та дівчата цінують можливості, що дарує ця зручна та універсальна річ. Завдяки тому, що сьогодні існує безліч моделей, які виділяються своїм фасоном, кожна красуня може підібрати варіант під конкретну фігуру та досягти ідеальної посадки. Одна з наймодніших моделей цього річ – жіночі джинси мом, що виділяють поясом на резинці та вільною посадкою. Проте слід розглянути й інші фасони, які можуть підходити тій чи іншій власниці, та особливості вибору джинсів з урахуванням різних особливостей фігур.

Широкі стегна

Жіноча фігура не рідко широкі стегна, якість не потрібно візуально збільшувати. Щоб підкреслити свою жіночність, але й не виглядати крупнішою за реальність, слід обирати варіанти джинсів з мінімальним об’ємом в районі стегон, високою чи середньою посадкою. Прямі та навіть розкльошені штанини є допустимими, особливо, якщо вони поєднуються з каблуком:

  • прямі;
  • кльош;
  • напівпрямі.

Найкраще обирати темний чи звичайний синій джинс, уникаючи занадто світлих відтінків.

Вузькі стегна

Вузькі стегна, особливо у доповненні широких плечей мають свою відмінність. Зробити фігуру більш жіночною та збалансованою між верхом та низом можна за допомогою вільних фасонів:

Тут допустима не тільки висока, але й середня чи низька посадка. Можна сміливо обирати джинси більш світлого відтінку, ніж одяг на тулубі.

Якщо дівчина має однаково тендітні плечі та стегна, то вибір моделей буде трішки більший. До попередніх варіантів можна сміливо додати прямі джинси та фасони кльош. Наявність широких задніх кишень буде плюсом.

Об’ємна талія

Кілька зайвих кілограмів, що відображаються в районі талії та поясниці, не є приговором. Проте обирати джинси у такому випадку слід дуже уважно, щоб виглядати гарно й візуально не збільшувати себе. Найбільше підійдуть джинси зі щільного матеріалу з середньою посадкою. Вони зможуть приховати складки на животі та виключать проблему звисаючих боків. До таких моделей належать бойфренд та герлфренд. Також можна використовувати прямі фасони чи кльош.

Для низьких

Маленькі за зростом дівчата можуть обирати різні варіант. Проте найбільше їм підійдуть скіні та слім, що обтягують ніжку. Не варто обирати широких фасонів, проте прямі джинси будуть виглядати цілком гарно. Штани мають відповідати зросту, щоб не виглядати занадто довгими.

Короткі ноги

Це зовсім не критично, якщо обрати модель правильно. Висока посадка буде подовжувати ніжки. Вертикальні смужки та стрілки візуально приховають об’єм.

Довгі ніжки

Якщо ноги набагато довші за тулуб, то можна лише позаздрити таким дівчатам. Адже їм пасують фактично всі моделі. Головне правило тут – це обирати низьку або середню посадку.

Орієнтуючись на ці прості поради, можна вибрати найкращі фасони джинсів під свої параметри. При купівлі не потрібно поспішати. Варто порівняти розмірну сітку із реальними замірами талії, стегон та довжини ніг. Це дозволить зробити вдалу покупку через інтернет і після отримання посилки одразу ж насолоджуватись новенькими джинсами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *