Сніжана: значення імені, характер, доля

Зміст

Ім’я Сніжана – це ніжне й милозвучне ім’я, яке протягом століть користується популярністю в слов’янських країнах. Воно оточене ореолом таємниці та загадковості, адже володіє глибоким значенням і може багато чого розповісти про свою володарку.

Значення та походження

Існує декілька версій походження імені Сніжана. Найбільш поширеною є думка, що воно походить від праслов’янського слова “сніг”, яке символізує чистоту, красу та холодність. Деякі дослідники також пов’язують його з слов’янською богинею зими Сніжаною.

В українській мові ім’я Сніжана може мати декілька значень: “сніжна”, “білосніжна”, “чиста”, “непорочна”.

Характер

Сніжана дуже чутлива до почуттів інших людей, вона легко співпереживає їм і завжди готова прийти на допомогу.  Жінка дуже чутлива до критики та образ, вона може довго переживати навіть незначні неприємності. Сніжана живе у світі своїх мрій та фантазій, вона часто вірить у казки та чудеса. Вона має багату уяву і любить творити. Вона може знайти себе в будь-якій творчій сфері, будь то музика, малювання, танці або письменництво. Сніжана не любить залежати від інших людей, вона прагне до самостійності й завжди намагається добитися своїх цілей.

Сумісність

Сніжана потребує чоловіка, який буде їй опорою та захистом. Жінки важливо, щоб її чоловік розумів її почуття та вмів їй співпереживати. Сніжана потребує чоловіка, який буде розуміти її мрійливу натуру та терпляче ставитися до її емоційності.

Найкраща сумісність з чоловічими іменами: Андрій, Володимир, Олександр, Денис, Євген, Роман, Сергій.

Іменини

Сніжана може святкувати день ангела декілька разів на рік:

  • 4 лютого;
  • 29 квітня;
  • 29 липня.

Імені Сніжана немає в святцях, тож при народжені церковне ім’я батьки можуть обрати самостійно.

Різні форми імені

Пестливі: Сніжанка, Сніжаночка, Сніжанонька, Сніжуля, Сніжка, Сніжурка.

Скороченні: Жанна, Снежа, Анна.

Відомі люди з ім’ям Сніжана

Сніжана Перич — спортсменка, каратистка;

Сніжана Єгорова-українська актриса і телеведуча;

Сніжана Бабкіна — українська актриса, дружина музиканта Сергія Бабкіна;

Сніжана Онопко — українська супермодель.

Як буде ім’я Сніжана іншими мовами

  • Російська: Снежана
  • Англійська: Snezhana
  • Французька: Snejana
  • Німецька: Schneezhana
  • Іспанська: Snejana

Ім’я Сніжана – це не просто красиве звучання, це цілий світ, який приховує в собі безліч таємниць і значень. Володарка цього імені – людина з багатим внутрішнім світом, чутливою душею і творчою натурою. Їй судилося прожити яскраве та насичене життя, сповнене любові, краси та натхнення.

Як цю статтю можна знайти в пошуку:
походження імені Сніжана, значення імені Сніжана, ім'я Сніжана, таємниця імені Сніжана, тлумачення імені Сніжана, ім'я Сніжана скорочено, ім'я Сніжана англійською, характер імені Сніжана, коли день ангела у Сніжани, Сніжана: яке церковне ім'я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *