Лукаш: значення імені, характер, доля

Зміст

Ім’я Лукаш має багату історію та цікаве значення. Воно користується популярністю в багатьох країнах світу, і не дивно, адже воно не тільки красиве, але й наділяє своїх володарів чудовими рисами характеру.

Значення та походження

Ім’я Лукаш має слов’янське походження та має давні коріння. Його корінь може бути пов’язаний із слов’янським словом “люк”, що означає “любити”, “прославляти”. Також можливе походження від імені Лукаш, яке в перекладі з сербської мови означає “світлий” або “ясний”.

Ім’я Лукаш відзначається своєю силою, доброзичливістю та відданістю. Люди з цим іменем зазвичай володіють великими енергетичними резервами, мають схильність до лідерства та готовність допомогти іншим.

У різних країнах та культурах ім’я Лукаш може мати різні варіанти написання та вимови. Наприклад, в англомовних країнах воно може бути транскрибоване як “Lucas”, “Luke”, або “Lukas”. Відомі люди з ім’ям Лукаш відображають різноманітні аспекти цього імені через свої досягнення та внесок у світ.

Це ім’я також пов’язують з євангелістом Лукою, автором одного з чотирьох Євангелій.

Характер

Власники імені Лукаш, як правило, володіють такими рисами характеру, як доброта та щирість. Лукаші – це люди з відкритим серцем, які завжди готові прийти на допомогу. Вони щирі у своїх почуттях і завжди говорять те, що думають. Комунікабельність та товариськість. Вони легко знаходять спільну мову з людьми, вони вміють налагоджувати контакт і підтримувати розмову. Відповідальність та надійність. На Лукаша завжди можна покластися, він ніколи не підведе. Він відповідально ставиться до своїх обов’язків і завжди доводить розпочате до кінця. Творчість та креативність. Чоловіки мають багату уяву і люблять творити. Вони можуть знайти себе в будь-якій творчій сфері. Спокій та розважливість. Лукаші – це люди з тверезим розумом і холодною кров’ю. Вони не піддаються емоціям і завжди приймають обдумані рішення.

Сумісність

Найкраща сумісність в Лукаша буде з жінками, які володіють такими рисами характеру, як чарівність та жіночність. Чоловіки люблять красивих і доглянутих жінок. М’якість та ніжність. Вони цінують ласку і турботу. Розум та інтелект. Лукаші поважають розумних і ерудованих жінок. Вірність та відданість. Чоловіки шукають вірну і віддану партнерку.

Іменини

Іменини Лукаш святкує 26 грудня. Його церковне ім’я – Лука.

Різні форми імені

Скорочено: Лука.

Пестливо: Лукася, Лукасик, Лукашонок, Лукашка.

Відомі люди з ім’ям Лукаш

  • Лукаш – Апостол.
  • Лукаш делла Роббіа ((1400 – 1482) – італійський скульптор епохи Відродження.
  • Лукаш Дзандонелла – італійський хокеїст, Чемпіон Італії сезону 2006 – 2007 років)
  • Лукаш Турилли – італійський рок-музикант, гітарист, клавішник і композитор.

Як буде ім’я Лукаш іншими мовами

  • Російська: Лука
  • Англійська: Lukash
  • Французька: Lucas
  • Німецька: Lukas
  • Іспанська: Lucas

Ім’я Лукаш – це чудове ім’я для хлопчика, яке наділяє його багатьма позитивними рисами характеру. Воно не тільки красиве, але й має глибоке значення. Якщо ви шукаєте ім’я для свого сина, яке буде йому оберегом протягом життя, то Лукаш – це один з найкращих варіантів.

Як цю статтю можна знайти в пошуку:
походження імені Лукаш, значення імені Лукаш, ім'я Лукаш, таємниця імені Лукаш, тлумачення імені Лукаш, ім'я Лукаш скорочено, ім'я Лукаш англійською, характер імені Лукаш, коли день ангела у Лукаша, Лукаш: яке церковне ім'я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *