Шафа-стінка під телевізор: сучасне рішення для оформлення вітальні

Шафа-стінка під телевізор: сучасне рішення для оформлення вітальні
Зміст

Часи громіздких стінок у вітальнях давно закінчилися. На заміну прийшли сучасні, функціональні, практичні та зручні комплекти меблів, які не загромаджують простір і при цьому чудово справляються з функцією зберігання речей. Розказуємо, що таке шафа-стінка під телевізор для вітальні, які переваги вона має та на що звернути увагу при виборі цих меблів.

Що таке шафа-стінка під телевізор

Шафа-стінка — це комплект із кількох предметів меблів, серед яких обов’язково є місткий елемент, як-от висока шафа, широкий комод, вітрина, довга тумба тощо. Також незамінним атрибутом стінки є модуль для розміщення телевізора. Такі меблеві комплекти мають гармонійний і стильний вигляд у сучасних вітальнях. 

Шафа-стінка під ТВ зазвичай виконана у вигляді комплекту модулів. Це дозволяє розміщувати ці модулі довільним чином, тож одна й так ж стінка в різних вітальнях може мати зовсім інакший вигляд. Таким чином можна експериментувати з розміщенням та використовувати індивідуальний підхід при оформленні конкретної вітальні.

Переваги шафи-стінки під телевізор

Якщо є сумніви, як обставити вітальню та який тип меблів вибрати для головної кімнати в домі, варто оцінити переваги шафи-стінки під телевізор:

  • широкий вибір моделей — нескладно знайти для своєї кімнати шафу-стінку за розміром, конструкцією, стилем, кількістю модулів;
  • багато місця для зберігання — навісні полички, шафи, висувні шухляди в комодах, відділення на дверцятах у тумбах, вітрини зі скляними дверима містять багато місця для різноманітних речей;
  • зручне місце для телевізора — сучасна стінка обов’язково має достатньо місця для широкої телевізійної панелі, а часто також і для додаткової техніки;
  • стильний вигляд — шафи-стінки візуально легкі, виконані з найкращих матеріалів у різних стилях дизайну.

Ще одна вагома перевага шафи-стінки під телевізор — економія коштів. У більшості випадків купити такий комплект буде вигідніше, ніж замовляти окремо меблі для вітальні. Онлайн-магазин меблів Artos дозволяє порівняти ціни на стінки під телевізор та інші меблі та зробити вигідну покупку.

На що звернути увагу при виборі шафи-стінки для вітальні

Якщо в планах купити шафу-стінку під телевізор для вітальні, перш за все, потрібно зіставити розміри кімнати та розміри меблів. У приміщенні не повинно виникати відчуття, ніби не залишилося вільного простору. Якщо кімната маленька, ідеальне рішення — компактна стінка, наприклад з довгої тумби та вітрини. Для просторої вітальні можна підібрати більш функціональні варіанти, як-от шафа, вітрина, ТВ-тумба та журнальний столик тощо.

При виборі шафи-стінки також слід враховувати розміри телевізора. Телевізійна панель повинна гармонійно вписуватися в меблеву стінку та не бути більшою за основні предмети.

Якщо вирішено придбати модульну стінку, найкраще заздалегідь продумати, де будуть розміщені ті чи інші модулі. Це дозволить одразу передбачити всі складнощі, які можуть виникнути при встановленні меблів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *