Майя: значення імені, характер, доля

Зміст

Ім’я Майя має багатовікову історію та чарує своїм звучанням. Поширене в багатьох країнах світу, воно не лише красиве, але й наділяє своїх володарок цікавими рисами характеру та долею.

Значення та походження

Ім’я Майя – це не просто ім’я, а справжня загадка, що поєднує в собі різноманітні версії та сенси. Воно є своєрідним синонімом, альтернативною формою написання повного імені, при цьому витончено виражається через більш м’яку вимову. Майя також є зменшувально-пестливим звертанням у таких прекрасних іменах як Маїна, Манефия, Фомаида.

Походження цього імені теж здатне вразити різноманітністю та багатогранністю. За однією з версій, воно має давньогрецьке коріння, що символізує богиню, матір Гермеса, перекладену на українську як “матінка”, “годувальниця”, “богиня родючості”. А інші дослідники підтверджують його латинське походження, тлумачачи як “народжена в травні”. У Римі Майю ототожнювали з покровителькою плодючої землі – богинею Майєю, а саме 1 травня, коли здійснювались жертвоприношення для неї, назвали місяць. Це ім’я також зустрічається у східнослов’янській міфології, де Майя стала дочкою велетня-богатиря Святогора.

Існує декілька версій походження та значення імені Майя:

 • З давньогрецької мови: “майка”, “годувальниця”, “повитуха”.
 • З санскриту: “ілюзія”, “чарівність”, “мара”.
 • З івриту: “вода”, “море”.
 • З латинської мови: “велична”, “велика”.

Характер

Майї не сидять на місці, вони завжди шукають нових вражень та справ. Вони мають багату уяву і люблять творити. Майї легко знаходять спільну мову з людьми, вони вміють налагоджувати контакт і підтримувати розмову. Жінки привабливі та спокусливі, вони знають, як себе подати. Володарки імені Майя не люблять залежати від інших, вони завжди прагнуть досягти своїх цілей самостійно.

Сумісність

Майї шукають сильного та рішучого чоловіка, який зможе їх захистити та підтримати. Жінки цінують надійних та вірних чоловіків, на яких завжди можна покластися. Вони поважають розумних та ерудованих чоловіків. Майї потребують ласки та турботи.

Іменини та церковне ім’я

Іменини Майя святкує 7 січня, 18 лютого, 22 квітня, 7 червня, 22 липня, 31 серпня, 11 жовтня, 22 листопада, 25 грудня.

Церковне ім’я Майї – Марія.

Пестливі форми імені

Майка, Маюся, Маюня, Маюсенька, Майчик, Майушка.

Відомі люди з ім’ям Майя

 • Майя Плісецька (радянська балерина)
 • Майя Санду (президент Молдови))
 • Майя Рудольф (американська комедійна актриса)
 • Майя Анжелу (американська письменниця та поетеса)

Як буде ім’я Майя іншими мовами

 • Російська: Майя
 • Англійська: Maya
 • Французька: Maya
 • Німецька: Maja
 • Іспанська: Maya

Ім’я Майя – це чудове ім’я для дівчинки, яке наділяє її багатьма позитивними рисами характеру. Воно не тільки красиве, але й має глибоке значення. Якщо ви шукаєте ім’я для своєї доньки, яке буде їй оберегом протягом життя, то Майя – це один з найкращих варіантів.

Як цю статтю можна знайти в пошуку:
походження імені Майя, значення імені Майя, ім'я Майя, таємниця імені Майя, тлумачення імені Майя, ім'я Майя скорочено, ім'я Майя англійською, характер імені Майя, коли день ангела у Майї, Майя: яке церковне ім'я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *