Чому не можна вбивати павуків: прикмети

Зміст

Ох, ці прикмети! Вірити у них чи жити як жилось? Кожен особисто вирішує як йому зробити, але іноді ці прикмети і не такі вже погані. Все залежить від того, чи подобається Вам вірити у таке чи краще про це не думати. Сьогодні розглянемо таку тваринку як павучок! Погоджуємось, він не викликає особливого фанатизму від людей, але ж у кожної істоти своя роль у цьому світі! Розглянемо його важливе місце у нашому домашньому житті, а саме прикмети щодо павуків. 

Павук у біблійних легендах та релігіях 

Не дарма павук асоціюєтся з щастям та благополуччям, хоч і має страшний вигляд. Історія походження прикмети, як завжди перенесе нас у давнину. Легенда прийшла до нас з Біблії, коли Марія з сином Ісусом заховались у печеру від гоніння. Саме тоді, павук показав своє серце та небайдужість —- під час розшуку ніхто з солдатів не звернув у печеру, тому що зрозуміли, що ніяка істота не змогла б пройти там непоміченою. А все через павутиння на порозі, яке павук створив за ніч. Таким чином, захистивши Божу родину, павук став символом опіки всього святого. Ідея, що павук є святим або має особливий статус, може мати своє коріння в різних міфологічних і релігійних традиціях. Зазвичай такі вірування базуються на спостереженнях природи та асоціаціях, які виникають через символіку чи конкретні характеристики павуків. 

Через їхній маленький розмір вони також асоціювалися із слабкістю людини та швидкоплинністю життя, павутина може символізувати людський гріх, плутанину у намірах та погані задуми, пастки, тому важливо пам’ятати існування святого і чіплятись за нього як павутиння чіпляється до предметів. Павуки хороші хижаки, а тому виступають як символ хитрості та гріху, але в силу своєї діяльності вони також мудрі, наполегливі та розсудливі, спокійні та розумні.

У багатьох культурах павуки можуть мати міфічне або релігійне значення. Виступати як персонажі з особливими властивостями та займати важливе місце. Наприклад, у грецькій міфології Арахні — дівчина, яка була перетворена в павука. Її творчість у вишивці була визнана настільки високою, що богиня Афіна вирішила покарати її. У  деяких релігійних віруваннях павуки також можуть мати особливе місце. Наприклад, у індійському міфологічному епосі “Рамаяна” павук використовується як захисник богині Сіті. Павуки можуть асоціюватися з ткацькою роботою, а це може бути сприйнято як символ творчості та життєтворчої енергії. За повір’ями павуки можуть вважатися святими тваринами або мати асоціації з богами чи духами. 

Забобони та важливість павуків

У деяких традиціях павуки асоціюються з успіхом чи долею. Їх вбивство може розгнівити долю або призвести до невдачі. Павуки можуть бути предметом народних оповідань та легенд, де вони часто виступають як важливі персонажі. Такі образи можуть впливати на вірування щодо того, чому не можна вбивати павуків. Проте ці повір’я можуть відрізнятись в залежності від релігії та місцевості.

Хоча важливо розуміти, що забобони не є науковими фактами і не мають обґрунтованої бази, ось можливий список прикмет, пов’язаних із вбивством павуків. Це можуть бути не всі, існують ще інтерпретації:

№ ПрикметаПояснення 
1Вбивство павука принесе погану долю.Люди вірять, що вбивство павука призведе до негативних наслідків у їхньому житті, тоді не вийде уникнути нещастя та негативу. 
2Павук вдома — до гарного знаку.Вважається, що наявність павука в будинку може приносити удачу чи затишок. 
3Павук — оберіг від злих сил.Вірування у те, що павук може бути оберегом від демонічної енергії чи злих сил.
4Якщо вбити павука можна притягнути у дім чорну енергію та проблеми.Ще в давнину вважалось, що павуки охоронють від злих істот, комах, демонів.
5Якщо змахнути павука з тіла може погіршиться фінансовий стан.Павук може загинути, що передбачає поганий грошовий статус, якщо не слідкувати за ним належним чином.
6Якщо в домі немає павутиння, добробут не може оселитись у хаті. А якщо вбити істоту, то взагалі поганий знак.Павутиння павука притягує благополуччя та радість. Без нього можуть з’явитись негаразди.
7Вбивство листком, журналом, газетою означає не отримати гарні новини.Людина не буде знати інформації, яка може вплинути на її долю.
8Якщо ви стали свідком як павук повзає по предметах чи тілу, або просто побачили павука треба очікувати на хороші новини.У найближчому майбутньому може надійти сюрприз, подарунок, лист. 
9Вбивство павука може викликати хворобу.Раніше павутинням лікували недуги, хоч воно і не лікує, але міф залишився. 
10Якщо бачите, як павук спускається по своїй мережі, головне не нашкодити.Вважається, що хороша новина або несподіванка омине стороною.
11Руйнування гнізда, вбивство під час плетіння павутини призведе до тяжких подій.Вірять, шо тоді у будинку зникне захисна атмосфера та везіння, успіх.
12Знайшли павука на одязі чи в кишені, у шафі — до фінансів.Слід очікувати гарних подій, сюрпризів та грошей, хорошу закупівлю. 
13Павук повзе по столу чи підлозі — може означати удачу в грошах. Може означати підвищення у матеріальній сфері та життєві зміни.
14Побачили повзучого павука в коридорі —- може прийти гість.Вважають, що може завітати неочікуваний підступний гість.
15Якщо паук повзе стіною, до позитиву.Вважається, що тоді до вас можуть завітати хороші люди або надійти гарні звістки.
17Знайшли павучка у ванній кімнаті — треба думати за бюджет.Знайти павучка у кімнаті очищення духу означає витік фінансів. Запобігання на майбутнє, що може знадобитись значні фінанси на важливу справу.
18Знайти істоту в кухонній кімнаті —- погіршення особистого життя.Попередження виникнення проблем у родині, можлива поява зайвої людини у стосунках.
19У спальні — прикмета радості.Якщо пара знайде павучка у спальні, то це означатиме щастя у стосунках, якщо одинак, то незабаром чекайте на появу своєї людини.
20Щойно прокинулись і побачили павука — гарний знак.Тоді днем слід чекати хороших подій та слідкувати, щоб не потрапити у халепу. 
21Якщо помітити павука ввечері або вночі, попередження про невдачі. А під час сонячного заходу — до щастя.Помітивши павуків у нічний час, наступного дня треба бути обережним та звертати увагу на пастки. Існує давнє повір’я, що ввечері можна загадати бажання і відпустити тваринку на природу (напевно краще підійде приватному будинку). 
22У новій оселі з’явився павук, і навіть зробив павутиння, це означає, що вам щастить. Поява павука в будинку, до того ж з павутинням у кутку слугує успіху та грошам, щастю, захисту, позитивній енергій оселі. 
23Якщо ви побачили павука, який стоїть на одному місці, загадайте бажання.Віриться, якщо ж членистоноге поповзе вгору, то бажання буде виконано, але якщо вниз — слід бути обережним. 

Ознайомившись з таблицею, ми зрозуміли, що павук — важлива істота для нашого життя, вона допомагає, захищає, попереджає. Навіть погоду може підсказати. Так як павучки можуть з’являтися в брудних закладах, то їх поява одразу після очищення оселі або перебудови означає певний знак. Відоме існування ще таких прикмет, але якщо вірити у це, можна мати їх на увазі і без прибирань:

  • З’явився павучок на стелі — до успіху, стіна чи підлога — до звісток, у кутках до потрібної новини.
  • Якщо ж побачили на дверях, очікуйте гостей. Павутиння на них означає довге перебування гостей.
  • Маленькі істоті на вікні, то до підвищення матеріального рівня.
  • На дзеркалі —- до неочікуваного повідомлення.
  • Павук світлого відтінку над спальним ліжком слугує благополуччям надалі.
  • Павук опинився у чашці, заліз у тарілку або холодильник — покращення затишку оселі.
  • Павучок прямує до вашої руки — зріст у професії та фінансах. Якщо до обличчя, то будуть приємності.
  • Павук приземлився на голову, тоді це до неочікуваного фінансового зросту. Домашній малюк у волоссі — до кохання.
  • Павук опинився на нозі або на взутті, може означати незабутню дорогу.

Що робити, якщо вбили павучка? 

Зимою ці маленькі істоти полюбляють наші теплі домівки та шукають вологі місця, або брудні. Не треба одразу їх позбавляти життя, вони безневинні, навпаки, людей бояться більше. Павуки — отруйні, але рідкість може вкусити шкіру людину. Звісно, є небезпечні, проте у нас вони не виростають до великих розмірів. Вбивство цієї істоти може перекреслити вашу позитивну енергію та забрати щастя,позбавити гарних новин. Якщо люди знущаються над тваринкою, рвуть лапи, то це взагалі нижча ступінь людяності та повне анулювання успіху і добробуту. Навмисне вбивство павуків може призвести до нещасть, зранку — до родинних проблем, у вечірній час — грошовий негаразд. Випадкове — може спричинити маленькі неприємності, щоб це пережити можете обережно винести павука з будинку на природу. Якщо вбили маленьку істоту, то це може означати погіршення особистого стану, хвороб дітей. Взагалі, якщо людина віруюча, то вбивство павука — справжній гріх, від якого може погіршитись удача та енергія, треба відмолювати. Проте, якщо з’являються павутиння на іконах — дозволяється прибрати для гарних майбутніх справ.

Побачивши цю страшну малу тварину, більшість одразу боїться та гидує, але якщо розібратись павучки не зроблять нічого кримінального живій істоті. Вони, навпаки, є гарними хижаками та позбавляють наші оселі від комах та інших непотрібних нам істот. Павучки спокійно собі займаються своїми справами, плетуть павутиннячко, оберігають наш добробут, несуть щастя у будинок та попереджають про незгоди. Якщо ви не забобона людина, то залиште павука у спокої, або просто зловіть та пересадіть на природу. Це ж жива істота, навіщо над нею знущатись через її зовнішній вигляд? Якщо вам не подобається його присутність на ваших стелях, то спіймайте його та позбавтесь, але не вбивайте! Звісно, якщо це не величезний павук і ви не страждаєте арахнофобією. Або ви просто не вірите в ці прикмети, тоді нехай тваринка просто існує десь у полі вашого зору. Він може собі далі повзти по коридорчику, заховатись у куточок і жити щасливо. Або поприбирайте будинок. Знову ж таки, ці забобони є культурними віруваннями, і їх можна зустріти в різних частинах світу. Наукове співвідношення з цими прикметами відсутнє, і вони грунтуються в основному на традиціях і прикметах. Тому Вам вирішувати як вчиняти, але подумайте перед тим, як відмовитись від такого легкого способу отримання щастя як павучок. 

Сподіваюсь після прочитання, Вам легше взаємоіснувати з павуками, і ви не шкодите живій істоті! Бажаю, щоб у Вашій оселі панувала злагода і без таких маленьких друзів!

Питання/Відповіді

Чому люди бояться павуків?

Бо не ознайомлені з його ступенем небезпечності, що він у цілому безневинна тваринка, яка гріється у наших оселях. Хтось вірить, що це знаки, а хтось просто зайвий раз прибирає та відносить павуків на вулицю.

Чи можна прибирати павутиння?

Так, в принципі. Наразі існування павутиння в домі є ознакою неохайності. Але для людей, що вірять у силу павуків, воно може не заважати, а захищати будинок від злих сил. І це теж можна зрозуміти!

Якщо я до цього не знала і вбивала павуків?

Головне вчасно дізнатись правду та навчитись існувати з іншими організмами. Не вбивайте, краще віднесіть у нейтральне місце. 

Як цю статтю можна знайти в пошуку:
Чому не можна вбивати павуків, Чому не можна вбивати павука у будинку, Прикмети: чому не можна вбити павука, легенда: чому не можна вбивати павуків, чому віруючим не можна вбивати павука у домі, Чому не можна вбивати домашніх павуків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *