EXMO.com збільшує заробіток на крипті: отримуйте до 4,5% на рік з TRX!

Зміст

EXMO.com піднімає ставки на TRX у програмі Earn до рекордних 4,5% на рік! Це одна з найвигідніших пропозицій на ринку, що дає вам можливість максимізувати свій дохід від популярного активу Tron (TRX).

Програма Earn на EXMO.com дозволяє отримувати регулярні винагороди, оформивши підписку на певну суму активів. Тримаючи токени EXMO Coin (EXM) на своєму балансі, ви можете отримати підвищені відсоткові ставки в рамках програми Earn. Це додатковий спосіб максимізувати вашу винагороду та підвищити прибутковість інвестицій.

Чому варто приєднатися до програми Earn на EXMO.com?

Висока ставка: заробляйте до 4,5% на рік на своїх криптоактивах у Tron (TRX), що значно вище, ніж на інших криптобіржах. Як видно з таблиці, за даними на 13 травня 2024 року відсоткові ставки на EXMO.com значно перевищують ставки від інших популярних криптоплатформ.

Гнучкі варіанти заробітку: виберіть пакет Earn, який найкраще відповідає вашим потребам: Basic, Standard або Advanced з 3,5%, 4% та 4,5% ставкою відповідно. Аби отримати підписку з вищою ставкою необхідно мати на балансі мінімум 40 000 EXM для пакету Earn Standard та 90 000 EXM для пакету Earn Advanced протягом всього терміну вашої Earn-підписки.

Прості умови: для участі в програмі Earn вам потрібно просто створити акаунт та оформити підписку на суму від 300 TRX на період від одного місяця.

Купівля крипти за гривню: на EXMO.com ви можете купувати криптовалюти за гривню, легко поповнюючи баланс з картки та виводячи кошти на свій банківський рахунок з одними з найнижчих комісій на ринку.

Надійність та безпека: EXMO.com – ліцензована криптобіржа з багаторічним досвідом роботи, яка гарантує безпеку ваших активів завдяки використанню кастодіальних рішень Fireblocks і Ledger.

Як отримати до 4,5% на рік з TRX?

  1. Зареєструйтесь на EXMO.com.
  2. Поповніть свій баланс мінімум на 300 TRX або придбайте потрібну суму через розділи Швидкі, Розширені торги чи Купити криптовалюту.
  3. Перейдіть на сторінку Earn і виберіть TRX.
  4. Виберіть пакет Earn (Basic, Standard або Advanced) та натисніть “Почати”. Якщо у вас немає EXM на балансі, придбайте мінімум 40 000 EXM, щоб отримати підвищену ставку.

Не проґавте цю чудову можливість збільшити свій дохід від TRX! Приєднуйтесь до EXMO.com вже сьогодні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *