Як вигідно підключити домашній інтернет в Києві

Зміст

Інтернет задовольняє велику кількість потреб сучасної людини. Робота, навчання, ігри, перегляд кінофільмів, грошові перекази і навіть передача показників за комунальні послуги сьогодні залежать від якості підключення до інтернету та сигналу. При необхідності провести інтернет Київ є тим містом, де такі послуги пропонують багато компаній. Проте. Як обрати одну, щоб забезпечити найвигідніші умови користування, недорогі послуги з монтажу обладнання та кабелю, а також отримати гарантії надійності зв’язку. Київстар є одним з найпопулярніших та найнадійніших постачальників послуг. Клієнти компанії можуть розраховувати на вигідні тарифи та інші переваги, які варто знати.

Переваги компанії Київстар

Компанія має розгалужену мережу, завдяки чому пропонує свої послуги у різних містах України. Переваги цього постачальника наступні:

 • Безкоштовне підключення. Підключитися до мережі можна безкоштовно. В цю послугу входить виїзд майстра, роботи з прокладання кабелю, а також безпосередньо підключення обладнання для домашнього інтернету.
 • Швидке підключення. У клієнтів є можливість підключитися до мережі впродовж дня, якщо є така необхідність. В такому разі, якщо заявка буде залишена на сайті до 15:00, то майстер прибуде для виконання робіт в цей же день.
 • Відстрочка поповнення. Інтернет буде працювати навіть коли абонент забув поповнити рахунок. Якщо день оплати був пропущений, то можна замовити доступ до мережі ще на тиждень за програмою Тиждень довіри.
 • Перевірка покриття. Клієнти можуть заздалегідь перевірити покриття у своєму районі та будинку.

Стабільність підключення

В наші дні електромережа постійно піддається новим випробуванням, тому важливо забезпечити безперебійний інтернет за допомогою відповідних технологій, які працюють навіть коли відключена подача електроенергії від центральної мережі. Для забезпечення стабільності Київстар встановлює у різноманітних містах України, серед яких в тому числі Київ Дніпро Львів та інші, джерела безперебійного живлення. Понад 60% загальної мережі, що використовується для домашнього інтернету, вже супроводжується автономними джерелами живлення. Клієнти компанії зможуть і надалі користуватись інтернетом впродовж наступних чотирьох годин, навіть якщо у квартирі відключили світло.

Також компанія займається прокладенням оптоволоконного кабелю. Він універсальний та виділяється енергетичною незалежністю, тобто може працювати незалежно від того, є світло чи немає, підтримуючи швидкість до 1 Гбіт/с. Оптоволоконний кабель проявляє стійкість до перешкод на радіохвилях та нечутливий до несприятливих погодних умов.

Послуги для клієнтів

Клієнтам компанії Київстар, які є користувачами Домашнього Інтернету, доступні такі послуги:

 • Домашній день – підключення інтернету на одну добу у разі неможливості поповнити рахунок для купівлі тарифного плану;
 • Тиждень довіри;
 • Пауза – призупинка у користуванні інтернетом на деякий час, не більше шести місяців;
 • Зміна адреси;
 • Постійна ip-адреса;
 • Послуги майстра з викликом додому;
 • Швидке підключення.

З Київстар можна отримати численні переваги у користуванні Домашнім Інтернетом. Компанія завжди надає якісні послуги та робить цікаві пропозиції своїм клієнтам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *