Як назвати коргі: класні клички для улюбленця

Зміст

Коли в будинку з’являється тваринка – це завжди радість для господарів. Проте разом із цим приходить нова відповідальність. І починається вона на моменті вибору імені для нового улюбленця. Та як обрати гарну кличку з тисяч варіантів?

З чого почати при виборі клички

Вибір імені – процес творчий і він потребує концентрації від всіх, хто до нього залучений. Робіть вибір разом із близькими, адже ім’я має подобатись усім, хто буде “виховувати” улюбленця. Для цього є деякі загальні рекомендації:

  • Ім’я улюбленця має легко та чітко вимовлятися. Це полегшить звикання тварини та процес її дресирування.
  • Зверніть увагу на характер вашого песика. Це може звузити коло вибору імен.
  • Залучайте до вибору особисті інтереси. Фільми, серіали, література чи музика – все це може послужити натхненням та стати допомогою про виборі.
  • Не варто називати тварину іменем когось із близьких. Це може не лише образити людину, а й призвести до плутанини. 
  • Краще не використовувати для клички нецензурні чи образливі слова, адже в якийсь момент це може стати причиною незручної ситуації.

Ці поради можуть стати основою, що допоможе при виборі імені не лише для собаки, а й для будь-якого іншого улюбленця. Тож можете дослухатися і використати їх і при іншій нагоді.

Клички для коргі

Обираючи клички для коргі можна керуватися багатьма критеріями. Хтось захоче, щоб ім’я його песика відповідало країні його походження, хтось захоче кличку, що опише його характер чи вигляд тож пропонуємо вам декілька варіантів на будь-який смак.

Імена за зовнішнім виглядом
Хлопчик: Айс, Бланк, Бургер, Блек, Бамбл, Дарк, Вайт, Сноу, Сані, Клауд, Пічі, Норд, Фаєр, Фокс, Чоко, Муні, Найт, Грей, Голд, Шварц, Йолк, Флаф, Форс.Дівчинка: Айсі, Айворі, Блонді, Бланкі, Мілка, Кофі, Голді, Фоксі, Містік, Керрот, Скай Спаркі, Флаффі, Памкін, Динька, Фрайс, Беррі, Потейто, Дейзі.
Аристократичні імена
Хлопчик: Вільям, Артур, Вінсент, Карл, Кінг, Лео, Цезар, Марсель, Осман, Річард, Чарлі, Філіп, Фред, Людовик.Дівчинка: Агнес, Афіна, Белла, Прима, Венера, Квіні, Клео, Лінда, Люсі, Жанет, Марго, Міра, Елайза, Шеррі, Фрида.  
Імена на честь персонажів
Хлопчик: Араміс, Арлекін, Бонд, Блейд, Бембі, Валлі, Вольт, Робін, Доббі, Динго, Каспер, Локі, Немо, Скубі, Саллі, Сонік, Снупі, Тор, Чармінг, Шрек.Дівчинка: Астрид, Аліса, Аврора, Бель, Барбі, Стейсі, Френкі, Лея, Харлі, Дейзі, Дорі, Марвел, Мія, Марта, Сімба, Стар, Вандер, Вельма, Поппі. 
Прикольні імена
Хлопчик: Крейзі, Фенді, Гуччі, Кекс, Торт, Чеддер, Дон, Бінго, Бліц, Фраєр, Коржик, Біп, Віскі, Пончик, Сидр, Бублик, Клякса.   Дівчинка: Шанель, Прада, Картьє, Булка, Буся, Фіфа, Лапа, Пудра, Миша, Квітка, Шейк, Чапа, Вишня, Груша.  

Це лише невелика кількість з можливих варіантів клички, та, можливо, ви таки зможете знайти ту, що підійде вашому песику. Та ж якщо ні, то ви можете спиратися на будь-яке інше джерело. В цій справі головне – це знайти ім’я, яке вам буде приємно вживати та на яке реагуватиме ваш улюбленець.

Бонус: Цікаві факти про коргі

Якщо ж ви лише недавно познайомились із такою породою, як вельш-коргі, то до вашої уваги декілька цікавих фактів про цих милих пухнастиків:

  1. “Коргі” в буквальному сенсі перекладається як “коротка собака”. Слово походить із валлійської мови, від слів “cor”, що означає як “короткий” та “ci”, що означає “пес”. Тобто цих песиків назвали просто через характерну особливість – короткі лапки. 
  2. Собаки породи вельш-коргі діляться ще на два види: пемброк та кардиган. Різниця, в першу чергу, у помітних фізичних відмінностях, кардиган має більш довге тіло і хвіст та заокруглені вуха на кінчиках, тоді як пембрук короткотілий, має прижатий до тіла хвостик та гостріші вуха. Також собаки мають різне походження, кардиган походить з графства Кардиганшир, тоді як пембрук – з Пембрукшира. 
  3. Не дивлячись на свої короткі ніжки, ці собаки є чудовими пастухами. Ще з давніх часів валлійці використовували коргі для охоронців та “керівників” для своєї худоби. Навіть сьогодні ці песики не втратили своїх навичок та навіть змагаються у вправності.
  4. Коргі були частими улюбленцями в королівських сім’ях. Сама королева Єлизавета ІІ була власницею багатьох песиків цієї породи протягом всього свого правління. Перший коргі у королеви з’явився аж у 1933 році. У картинних галереях також часто зустрічаються портрети монарших осіб разом із собаками коргі. 
  5. Ці милі створіння також фігурують у валлійських легендах. За ними коргі були собаками, що служили феям: тягнули карети, доглядали худобу та служили під сідлом для фей-воїнів. Кажуть, що якщо придивитись, то досі можна помітити сліди сідала на шерсті собак.

Як би ви не назвали улюбленця, головне, щоб дарували йому свою турботу та любов!

Питання – відповіді

Чи можна обрати таку ж кличку, що була у попередньої тварини?

Краще цього не робити. Оберіть нове ім’я, яке не буде асоціюватися з втратою.

Чи впливає кличка на собаку?

На це питання немає однозначної відповіді. Проте існує думка, що як корабель назвеш, так він і попливе, тож якщо для Вас це має значення, то обираючи ім’я подивіться, що воно означає. 

Чи обов’язково називати собаку-дівчинку лише “дівчачою” кличкою і навпаки?

Звісно ж, що ні. Головне аби ім’я подобалось і песику і вам. До того ж, більшість із кличок чудово підходять і до однієї і до іншої статі.

Як цю статтю можна знайти в пошуку:
Як назвати коргі, класні клички для коргі, імена для коргі, Як назвати хлопчика коргі, як назвати дівчинку коргі, Клички для вельш-корги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *