Що впливає на розмір позики під заставу земельної ділянки?

Що впливає на розмір позики під заставу земельної ділянки?
Зміст

На сьогоднішній день, більшість позичальників звикли отримувати гроші під заставу землі біля Києва, оскільки це вважається найбільш поширеною кредитною послугою. Проте ще варто відзначити кредит під заставу землі. Насправді така послуга є не менше  вигідною, головне звернутися до компанії, яка буде у цьому зацікавлена. І буде готова надати вигідні умови для співробітництва. 

Звертаючись до «Траст Хаус» можна розраховувати на мінімальні процентні ставки, які порадують та переконають прийняти правильне рішення. 

Кредити, які видаються під заставу землі, мають певні аспекти та мають певні відмінності якщо порівнювати з традиційним займом. Коли в якості застави виступає особисте майно позичальника. До того ж звертаючись у банк, власник землі може зіткнутися з різними труднощами, з якими без допомоги професіоналів не впоратися. 

Розрахунок суми позики під заставу земельної ділянки 

Перед тим, як видати кредит під заставу землі, потрібно провести експертну оцінку, щоб знати суму позики. Проводиться така оцінка згідно з методами, які можна поділити:

  • Прибутковий метод, коли оцінювання проводиться спираючись на прибуток від землі, яка йде у заставу;
  • Порівняльний метод, коли проводиться аналіз аналогічних прикладів продажів землі на ринку;
  • Витратний метод передбачає врахування експертів грошей, які доведеться внести для того, щоб поліпшити результат по експлуатації.

Але навіть після того, як була проведена незалежна оцінка ділянки, що йде під заставу, варто враховувати наступне. Тобто те, що навіть після цього, далеко не всі банки готові проводити акредитування під заставу землі. Пояснити таке просто, бо якщо станеться невиплата з боку позичальника, непросто вийде реалізувати земельну ділянку. 

Якщо звернутися до компанії «Траст Хаус» тоді можна отримати позику під заставу землі максимальне просто і практично. Компанія гарантує вигідні умови, низькі відсоткові ставки, приховані платежі відсутні. До того ж якщо позичальнику знадобиться, завжди може скористатися послугою рефінансування. 

Як проходить оформлення договору між сторонами? 

Процедура оформлення договору між кредитором і позичальником, відбувається після того, як були обговорені усі необхідні аспекти щодо домовленостей. Обговорюється сума, яку бажаєте позичити, за який період буде виплачуватися заборгованість. Встановлюється процентна ставка. 

У тому випадку, коли на земельній ділянці присутній будинок, інша споруда, що має високу ліквідність, тоді це вигідно клієнту. Бо вартість застави стає більшою, як мінімум, у два рази. 

Потрібна значна сума, яку навряд чи отримаєте у банку? Звертайтеся до фінансової компанії і вже скоро кошти опиняться у вашому розпорядженні. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *