Шлюб за добу у Львові: швидко, просто, доступно

Зміст

Реєстрація шлюбу зазвичай відбувається після певного періоду очікування, який дається парі на те, щоб обміркувати своє рішення. Однак багато людей вже до весілля прибувають у тривалих стосунках. Через ці та інші обставини може знадобитися швидке оформлення шлюбу протягом одного дня. Для тих, кого цікавить реєстрація шлюбу Львів є прекрасним містом для весілля. А враховуючи те, що тут працює компанія Lviv Express Marriage, юридично оформити шлюб можна за одну добу без будь-яких проблем.

Декілька слів про Lviv Express Marriage

Це юридична компанія, яка спеціалізується на правовому супроводі процесу одруження. Фахівці супроводжують клієнтів на кожному кроці оформлення процедури і допомагають зробити правильно кожну дрібницю, як у справі підготовки документів, так і на наступних етапах.

Роки роботи компанія Lviv Express Marriage дозволили зареєструватися понад 100 сім’ям. При цьому зовсім не обов’язково, щоб дружина або чоловік мали українське громадянство. Компанія пропонує значно полегшити завдання по підготовці документів та оформленню шлюбу для іноземних громадян.

Як відбувається реєстрація шлюбу протягом доби

Оформлення шлюбу за добу виконується відповідно до етапності:

  • Підготовка документів. Спеціаліст компанії допоможе підготувати всі документи, перевірити їх, за необхідності виконати нотаріально завірений переклад.
  • Подача документів. Підготовлений пакет документів подається до відповідної державної служби, де надалі буде розглянутий.
  • Отримання документів про одруження. Після перевірки виконується реєстрація та видається свідоцтво про укладення шлюбу. За необхідності воно також перекладається та засвідчується необхідним чином у відповідності до вимог іноземної держави.

Звертаючись до компанії Lviv Express Marriage, можна дізнатись, яка на послугу шлюб за добу ціна 2024 та безпосередньо отримати консультацію щодо нюансів юридичного оформлення.

Які документи необхідні

Програма, яка допускає оформлення шлюбу за добу в Україні, почала працювати ще у 2016 році. Якщо для українців процедура одруження є нескладною, то для іноземного громадянина шукати та готувати необхідні документи може бути дуже незручно. Команда юристів, які працюють у компанії Lviv Express Marriage, допомагає у таких випадках швидко та правильно виконати переклад іноземних документів та завірити його відповідним чином. Самостійні зусилля у цьому напрямі можуть призвести до помилок і неточностей. А це у свою чергу може стати причиною того, що процедура одруження затягнеться на більш тривалий період або буде зупинена.

Перелік документів

Щодо необхідних документів, то це:

  • паспорт чи закордонний паспорт;
  • рішення про розлучення для тих, хто раніше був одружений.

Звертаючись до професіоналів Lviv Express Marriage, можна розраховувати на швидке та юридично правильне оформлення необхідної документації. А після подачі пакету документів до ДРАЦС впродовж доби га програмою «шлю за добу» буде виконано реєстрацію шлюбу, що буде підтверджено відповідним свідоцтвом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *