Призначення та особливості захисних ролетів

Призначення та особливості захисних ролетів
Зміст

Вуличні ролети – конструкції, що встановлюються на вікна магазинів, квартир на першому поверсі, приватних будинків. Це захисні системи, які виготовляються з надійних матеріалів. До головних переваг таких виробів належить довговічність, стійкість до механічних пошкоджень та привабливий зовнішній вигляд. Саме тому ролети стають все більш популярними. 

Призначення захисних ролетів

Відразу вкажемо на те, що захисні ролети на вікна виконують багато функцій. В цьому полягає їх ключова особливість. Йдеться про захист від злому, від вандалізму, від несприятливих погодних умов. При використанні захисних ролетів з пінозаповненого профілю зменшуються витрати на опалення. Додатково забезпечується захист від вуличного шуму та створюється сприятливий мікроклімат. 

З вищесказаного видно, що захисні ролети відрізняються високою функціональністю. Завдяки цьому конструкції використовуються за призначенням на різних об’єктах. Наприклад, квартири, магазини, офіси на перших поверхах багатоквартирних будинків. Захисні ролети потрібні скрізь, де найважливіший захист від несанкціонованого вторгнення. 

Особливості захисних ролетів

Чим вуличні ролети кращі за металеві решітки, що раніше встановлювали на вікна? Розглянемо головні особливості сучасних захисних систем:

  • надійність – конструкції, виготовлені відповідно до стандартів, на 100% виконують свої функції. На продукцію виробник надає гарантію; 
  • довговічність – термін служби ролетів досягає декількох десятків років. Звісно, йдеться лише про високоякісні конструкції, виготовлені з перевірених матеріалів;
  • презентабельність – захисні ролети не лише використовуються для захисту від злому, а й доповнюють екстер’єр. На вибір представлені профілі різних кольорів: металік, білий, зелений; 
  • невибагливість у догляді – ролети можна протирати від пилу та від забруднень м’якою губкою, змоченою у мильному розчині;
  • практичність – покупці обирають спосіб управління, виходячи з власних запитів та можливостей. Ролети відкриваються/закриваються в ручному та в дистанційному режимі.

Поради щодо вибору вуличних ролетів

Важливим критерієм, яким не потрібно нехтувати, є тип профілю. Захисні конструкції виготовляються з матеріалів, для яких характерна міцність та зносостійкість. Покупцям пропонують ролети з пінозаповненого та екструдованого профілю. 

В чому різниця та що краще підходить для захисту вікон та вітрин від актів вандалізму? Пінозаповнений профіль відрізняється тим, що має хороші звукоізоляційні властивості та допомагає утримувати тепло в приміщеннях. Його обирають при виготовленні захисних ролетів для приватних будинків. Для комерційних об’єктів підходить екструдований профіль. Переваги такого варіанту – стійкість до механічних пошкоджень, до вітрових навантажень та до корозії, максимальний захист від злому та прийнятна ціна. Ролети з екструдованого профілю вважаються більш міцними та довговічними.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *