Ґрунтовка глибокого проникнення – особливості та сфера застосування

Зміст

Ґрунтовка глибокого проникнення відрізняється від інших видів унікальними властивостями, пов’язаними з покращенням адгезії поверхонь, міцності з’єднання та загальної стійкості матеріалів. Містить у своєму складі активні компоненти, завдяки чому здатна проникати у пухку та пористу основу на 5-7 мм. Це одна з головних причин, чому цей ґрунтівельний матеріал поширений при проведенні ремонтно-будівельних робіт.

Що таке ґрунтовка глибокого проникнення?

Ґрунтовка глибокого проникнення – це сучасний продукт, який застосовується для підготовки поверхонь перед нанесенням таких фінішних матеріалів, як фарба, штукатурка, шпалери тощо. Головна відмінність даного типу полягає в здатності глибоко проникати в пори різних поверхонь. Це може бути бетон, цегла, камінь, деревина чи гіпсокартон. Серед основних функцій виділяють наступні пункти:

  • забезпечення міцного з’єднання між поверхнею та оздоблювальним матеріалом;
  • заповнення пор, мікротріщин, нерівностей, інших дефектів для створення рівної та однорідної поверхні;
  • підвищена стійкість до вологи, хімічних сполук, механічних пошкоджень та будь-яких агресивних компонентів.

Значна перевага матеріалу полягає в тому, що він є універсальним і дозволяє працювати з різними типами конструкцій, тому не обмежує спектр можливостей.

Ґрунтовка глибокого проникнення

Що входить до складу ґрунтовки глибокого проникнення?

Ринок будівельних матеріалів пропонує широкий асортимент ґрунтовок різного призначення. Ви можете самостійно в цьому переконатися, перейшовши на сайт https://alkiv.ua/ua/, де є можливість детально ознайомитися з наявними товарними позиціями. Але якщо говорити конкретно про ґрунтовку глибокого проникнення, то в складі можна виділити 3 основних компоненти: вода, акрил або його аналог і полімери.

Перший компонент складає найбільшу частку й необхідний для контролювання речовин, що містяться в розчині. Другий виконує роль сполучного елемента, який формує міцну плівку з високою адгезією. Останній відповідає за глибоке проникнення матеріалу. Додатково склад може містити антисептик для захисту конструкції від плісняви та грибка.

Як правильно вибрати та працювати з ґрунтовкою?

Підбирають матеріал відповідно до типу поверхні, з якою надалі працюватимуть. Далі її необхідно підготувати: видалити будь-які забруднення та плями. Основа має бути рівною, чистою та сухою. Наступний крок – підготовка розчину. Обов’язково ознайомтеся з інструкцією виробника, де будуть вказані всі необхідні етапи. Наноситься ґрунтовка з допомогою пензля, валика чи спеціального розпилювача. Дуже важливо рівномірно розподілити рідину та дочекатися її повного висихання. Зверніть увагу, що такі роботи виконується лише із застосуванням засобів особистого захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *