Гонадотропін: де купити в Україні та як правильно використовувати

Зміст

Гонадотропін – це речовина, що виробляється шляхом вироблення природних гормонів, які відповідають за статеву функцію. Препарат «гонадотропін хоріонічний» призначають як чоловікам, так і жінкам. При правильному застосуванні він є абсолютно безпечним. Його можна приймати протягом довгого періоду. 

Що потрібно знати про Гонадотропін

Препарат Гонадотропін широко використовується серед професійних спортсменів. Він чудово допомагає подолати побічні ефекти, які можуть виникати при прийомі стероїдів. Проаналізувавши фактор гонадотропін ціна, можна зробити висновок, що препарат дієвий та доступний. Він сприяє організму у виробленні тестостерону природним шляхом. Якщо спортсмен вживає анаболіки, то активність залоз суттєво пригнічується. Головною причиною є те, що велика частка необхідних гормонів вводиться ззовні. Гонадотропін допомагає врегулювати гормональний баланс. Препарат є корисним як під час курсу вживання анаболіків, так і після його завершення. Гонадотропін допомагає зберегти отримані результати та підтримати організм. 

Вчені вважають, що Гонадотропін чудово сприяє процесу спалювання підшкірного жиру (що дуже важливо для спортсменів), проте не зачіпає м’язові тканини. Наразі така інформація базується лише на спостереженнях, проте не має точного наукового підтвердження. 

Дослідження показують, що курс прийому препарату суттєво покращує фізичний стан спортсмена та сприяє покращенню результатів. 

Дія Гонадотропіну на організм людини

Природним шляхом Гонадотропін виробляється у гіпофізі людини. Велика його кількість міститься у плаценті жінки, яка вагітна. Якщо в організмі є надлишок цього гормону, він  виводиться природним шляхом (нирками). Біологічний матеріал можна обробити відповідним чином та перетворити у порошкову форму. Саме так отримується препарат, який активізує статеву систему жінки та сприяє сперматогенезу чоловіка. 

Дія препарату починається одразу після потрапляння в організм. Варто пам’ятати, що Гонадотропін є гормональним препаратом. Надлишок цього гормону в організмі може нести негативний вплив. 

Ефект прийому Гонадотропіну

Гонадотропін – популярний препарат як у традиційній, так і в спортивній медицині (зокрема в бодібілдингу). Серед позитивних ефектів можна виділити наступні:

  • забезпечує необхідну кількість тестостерону у крові людини;
  • значно посилює розвиток чоловічих статевих органів;
  • сприяє захисту чоловічих яєчок від атрофії;
  • викликає овуляцію у жінок. 

Гонадотропін рекомендується до вживання не тільки спортсменам, а й людям, у яких є гормональний дисбаланс. Він чудово виступає в якості стимулятора до запліднення у жінок. Для чоловіків препарат є корисним для пришвидшення статевого дозрівання або ж покращення «якості» сперми у дорослих чоловіків. 

Дуже зручно, що купити https://steroidushopua.com/uk/product/1241/ можна як в аптеці, так і у магазині спортивного харчування. Рецепт від лікаря не потрібен. 

Побічні ефекти прийому Гонадотропіну

Будь-який препарат, особливо гормональний, має побічні ефекти. У випадку прийому Гонадотропіну, вони з’являються лише у випадках передозування (прийом препарату більше 6 тижнів). У жінок може розвинутись кіста яєчників. У чоловіків може збільшитись розмір молочних залоз. В обох може з’явитися вугровий висип. Дуже рідко може спостерігатись нудота та блювання, а також емоційна нестійкість. Такі симптоми зазвичай спостерігаються лише у 5% пацієнтів. 

При правильному застосуванні Гонадотропін є безпечним для прийому. 

Пам’ятка для користувача

Незважаючи на те, що Гонадотропін є безпечним препаратом, перед вживанням людина повинна переконатись, що не має жодних протипоказань. Спортсмену варто порадитись не тільки з тренером, а й з лікарем. За необхідності потрібно здати аналізи. Серед головних протипоказань можна виділити наступні:

  • алергічні реакції;
  • онкологічні хвороби;
  • гіпертонія;
  • хвороби печінки чи нирок;
  • хвороби щитовидної залози. 

Препарати повинні приносити користь. Саме тому їх споживання повинно бути відповідальним. Правильне дозування та підібраний курс принесуть користь та високі спортивні результати. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *