Назар Волошин – найкращий асистент УПЛ у сезоні 2023/2024

Зміст

У чемпіонаті України борються не лише за підсумкову перемогу, а й за різні індивідуальні нагороди. І ви можете програму 1xbet скачать, щоб передбачити, хто отримає той чи інший приз наступного разу.

Серед іншого боротьба йде за звання найкращого асистента першості. І у кампанії 2023/2024 престижну індивідуальну нагороду отримав Назар Волошин. На рахунку гравця київського “Динамо” було 6 результативних передач. Така ж кількість асистентів була й у його одноклубника Владислава Ваната, а також Іллі Квасниці з Руху. Однак, оскільки Волошин провів менше за матчі, то приз отримав саме він.

Для Назара той сезон став проривним. Він став важливим гравцем “Динамо” та регулярно виходив на поле. Причому Волошин як віддавав гольові передачі, так і забивав сам. Тому практично у кожному поєдинку він приносив користь своїй команді. До речі, можна скачати програму 1xBet, щоб і зараз заробляти на її матчах.

Попри зусилля Волошина, у сезоні 2023/2024 “Динамо” не стало чемпіоном. “Біло-блакитні” довго залишалися в гонитві за титул, але в результаті поступилися золотими медалями першості “Шахтарю”. Втім Назар може занести собі той сезон в актив. Він зумів вийти на новий рівень. Гравець набув впевненості у своїх силах і демонструє клас практично у кожному поєдинку.

Головні сильні сторони Волошина

У кампанії 2023/2024 Волошин склав чудову атакувальну зв’язку з Владиславом Ванатом. Останній, до речі, виграв гонитву бомбардирів у УПЛ. Виконавши вход в 1xbet, ви зможете стежити за першістю та заробляти на кожному його поєдинку.

Що стосується Волошина та його досягнення, можна відзначити, що гравець того сезону зумів продемонструвати свої найкращі якості. Серед таких:

  1. Відмінне бачення поля. Завдяки цьому він помічав ривки та підключення своїх партнерів і віддавав на них передачі.
  2. Вміння швидко діяти. Футболісту вистачило частки секунди, щоб оцінити розташування партнерів і вибрати найбільш раціональний варіант для продовження атаки.
  3. Гарний пас. Передачі Волошина практично завжди були точними та своєчасними. Вони допомагали розганяти атаки “Динамо”.
  4. Зіграність з партнерами. Завдяки гарному взаєморозумінню гравець завжди віддавав своєчасні передачі, які допомагали продовжити атаки киян.

Назар упродовж усього сезону демонстрував стабільно високий рівень. Як результат, не дивно, що приз найкращому асистенту УПЛ дістався саме йому. А виконавши вхід у свій особистий кабінет на 1xBet, ви можете передбачити, хто отримає нагороду наступного разу. Кожна ставка – шанс збільшити свій банк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *