Гендер-паті: 10 цікавих ідей

Зміст

Ми можемо мати різні вподобання, проте, ми впевнені, є те, що люблять абсолютно всі – веселощі. А одним із найдієвіших способів насолодитись веселощами по праву вважаються вечірки, адже що може бути веселіше, ніж час, проведений у компанії рідних та друзів. Тож давайте підготуємось до однієї з таких вечірок!

Про гендер-паті

Гендер-паті – це вечірка для рідних та близьких на честь появи майбутньої дитини із розкриттям її статі. 

Традиція вечірки з розкриття статі майбутньої дитини зародилася в США у 2008 році.

Ідея належить американці Дженні Карвунідіс, яка організувала таку вечірку для себе та своїх близьких.

Дженні хотіла поділитися радістю очікування на дитину незвичайним способом, тому замовила торт із рожевою або синьою начинкою, аби дізнатися стать дитини разом з гостями.

Ідея жінки швидко набула популярності в Інтернеті, і вже у 2009 році з’явилися перші YouTube-ролики з гендер-паті.

Термін “гендер-паті” (“gender reveal party”) з’явився у 2010 році і з того часу ця традиція поширилася по всьому світу.

В Україні гендер-паті набули популярності вже у 2018-2019 роках.

РікПопулярність
2008Зародження ідеї гендер-паті
2009Поширення гендер-паті на YouTube
2010Поява терміну “гендер-паті”
2018-2019Зростання популярності гендер-паті в Україні
2020Пік популярності гендер-паті
2021-2023Стабілізація популярності гендер-паті

Ідеї для гендер-паті

На сьогодні існує багато цікавих ідей того, як розкрити стать майбутньої дитини, тому ми вирішили поділитися ними із вами.

Розрізання торта

Це класичний спосіб того, як ви можете дізнатися стать майбутньої дитини. Для цього вам потрібно замовити торт із рожевою чи синьою начинкою, коржами або кремом усередині.

Кольоровий дим

Ще один спосіб, який користується популярністю у світі. Для цього вам знадобиться кольорові димові шашки або фарби холі, аби створити хмару того кольору, що відповідає статі вашої дитини.

Кольорові конфеті 

Це ще один веселий і святковий спосіб розкрити стать вашої дитини. Ви можете наповнити повітряні кулі конфеті рожевого або синього кольору або використовувати гармату з конфеті, щоб створити великий вибух потрібного кольору.

Розбиття піньяти

Ще один цікавий та інтерактивний спосіб розкриття статі. Для цього вам знадобиться піньята з наповненням у вигляді цукерок, дрібних іграшок чи тих самих конфеті відповідного до статі дитини кольору. 

Повітряна куля

Простий та недорогий, проте дещо гучний спосіб розкриття статі малюка. Ви можете замовити велику непрозору повітряну кульку з таким наповненням, як конфеті чи кульки маленького розміру відповідного, синього чи рожевого, кольору.

Кольорова фарба

Для цього ви можете наповнити миски фарбою відповідного до статі кольору та приховати їх чимось непрозорим. Далі запропонуйте майбутнім батькам занурити руки в миски та зробити відбиток на білому полотні. Кольоровий відбиток і позначатиме стать дитини.

Пісочне шоу

Незвичний, проте ефектний спосіб розкрити стать малюка. Запросіть художника з пісочного шоу. Під час виступу художник створюватиме картини на піску, а потім раптово зобразить стать дитини, використовуючи кольоровий пісок.

Коробка з кульками

Ще один із класичних варіантів на гендер-паті. Для цього вам потрібно наповнити велику коробку повітряними кульками з гелієм відповідного кольору. Далі запропонуйте майбутнім батькам відкрити коробку, аби випустити з неї кульки та дізнатися стать дитини.

Тематична вечірка

Оберіть тему, пов’язану з хлопчиками чи дівчатками (наприклад, ведмежата/зайченята, пірати/принцеси). Оформіть місце проведення вечірки, їжу та розваги відповідно до теми. Розкриття статі може бути інтегровано в тематичні ігри та конкурси.

Квест-розкриття

Ця ідея потребуватиме ретельної підготовки, проте запам’ятається надовго. Створіть серію загадок або завдань, пов’язаних з хлопчиками чи дівчатками. Розгадуючи квести, гості або ж майбутні батьки збирають підказки, які в кінці ведуть до розкриття статі дитини.

Поради щодо організації

Якщо вам вперше доводиться організовувати заходи такого плану, то ось декілька порад, що допоможуть вам у підготовці:

  1. Визначте бюджет. Гендер-паті можуть варіюватися від скромних до екстравагантних. Визначте скільки ви готові витратити, щоб не вийти за рамки бюджету.
  2. Оберіть дату та час. Врахуйте зручність для гостей, особливо якщо плануєте запросити людей з інших міст.
  3. Виберіть місце проведення. Це може бути ваш дім, ресторан, кафе, парк або будь-яке інше місце, яке вам подобається.
  4. Створіть список гостей. Включіть близьких друзів та родичів, з якими хочете поділитися радістю.
  5. Оформіть місце проведення. Використовуйте повітряні кулі, гірлянди, банери та інші декорації відповідного кольору.
  6. Заплануйте розваги. Це можуть бути ігри, конкурси, танці, караоке або будь-які інші розваги, які вам подобаються.
  7. Подбайте про їжу та напої. Залежно від формату вечірки, можете організувати фуршет, застілля або просто легкі закуски.
  8. Зробіть фото та відео. Зафіксуйте емоції та радісні моменти вечірки, щоб зберегти на пам’ять.
  9. Дрес-код. Якщо такий мається, заздалегідь повідомте гостей про це.
  10. Публікація матеріалів з вечірки. Попросіть гостей не публікувати фото та відео з вечірки в соціальних мережах до того, як ви це зробите.

Гендер-паті – це веселий спосіб поділитися радістю очікування на дитину з близькими людьми. Не бійтеся креативити та експериментувати, щоб зробити вечірку незабутньою!

Питання/Відповіді

Чи обов’язково використовувати саме синій та рожевий кольори?

Ні, зовсім не обов’язково. Ви можете замінити комбінацію на будь-яку іншу, наприклад чорний та білий, коричневий та бежевий, зелений та оранжевий тощо. Проте не забудьте вказати гостям значення обраних вами кольорів. 

Переваги гендер-паті?

Це веселий і пам’ятний спосіб поділитися радістю очікування на дитину, можливість згуртувати близьких людей та створення нових сімейних традицій.

Недоліки гендер-паті?

Можуть бути затратними та емоційно виснажливими для майбутніх батьків. Іноді створюють гендерні стереотипи.

Як цю статтю можна знайти в пошуку:
ідеї для Гендер-паті, поради для Гендер-паті, як влаштувати Гендер-паті, що таке Гендер-паті, Гендер-паті це

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *