5 корисних функцій робота-пилососа, про які ви не знали

5 корисних функцій робота-пилососа, про які ви не знали
Зміст

Робот-пилосос – це зручний та ефективний пристрій для прибирання, який вже не перший рік полегшує наше життя. Він може проводити сухе та вологе прибирання автоматично, прибирати по встановленому графіку. Та чи знали ви, що у роботів-пилососів є різні корисні функції, про які ви навіть не здогадувались?

 • Вбудована камера
 • Самоочистка від пилу
 • Повноцінне миття підлоги
 • Мийка та сушка тряпки
 • Керування голосом

У цій статті ми детальніше розглянемо особливості та можливості сучасних роботів-пилососів, різний вибір яких представлений в асортименті https://wo.ua/ua/roboty-pylesosy/. Отже, перейдемо до корисних функцій, про які ви могли не чути.

Вбудована камера

Вбудована камера в роботах-пилососах – це функція, яка може значно підвищити ефективність та зручність прибирання. Які ж корисні можливості забезпечує вбудована камера? Перш за все, вона допомагає роботу-пилососу орієнтуватися в просторі та створювати детальні карти приміщень. Це дозволяє пристрою планувати оптимальні маршрути для прибирання, обходити перешкоди та повертатися на базу.

 1. Розпізнавання об’єктів. Завдяки камері, робот може розпізнавати й уникати різних об’єктів на підлозі, такі як іграшки, дроти або меблі. Це знижує ризик застрягання або пошкодження робота та предметів у вашому домі.
 2. Віддалений доступ та контроль. Деякі моделі з камерами дозволяють власникам підключатися до пристрою через спеціальний додаток на смартфоні та переглядати відео в режимі реального часу. Це дає змогу контролювати процес прибирання навіть дистанційно.
 3. Зони прибирання. За допомогою камери та додатку ви можете визначати конкретні зони, які потребують особливої уваги під час прибирання, або встановлювати «заборонені зони», куди робот не повинен виїжджати.
 4. Покращене орієнтування. Камера дозволяє пилососу краще орієнтуватися в просторі та точніше визначати, де вже було проведено прибирання, а де ще потрібно прибрати. Це забезпечує більш ретельне та ефективне прибирання всього приміщення.

Завдяки вбудованій камері робот-пилосос стає більш функціональним помічником у домі, здатним адаптуватися до різних умов та забезпечувати високоякісне прибирання. Відмінна навігація, орієнтування в просторі, уникнення перешкод, можливість слідкувати за процесом прибирання дистанційно – ось чому експерти радять вибирати пилососи із вбудованою камерою.

Самоочищення від пилу

Самоочищення від пилу – одна з найзручніших функцій сучасних роботів-пилососів. Ця особливість значно полегшує обслуговування пристрою та забезпечує більш тривалу роботу. Які ж переваги функції самоочищення від пилу:

 1. Зменшення частоти ручного втручання. Вам не потрібно часто вручну спорожнювати контейнер для пилу. Це особливо зручно для людей, які часто відсутні вдома або не мають часу на постійне обслуговування робота.
 2. Підвищення ефективності прибирання. Постійно чистий контейнер для пилу дозволяє роботу працювати з максимальною потужністю всмоктування, що забезпечує якісне очищення поверхні.
 3. Зменшення контакту з пилом. Це важливо для людей з алергією на пил або для тих, хто не бажає контактувати з брудом. Функція самоочищення робить процес більш гігієнічним.

Дана особливість роботів-пилососів робить прибирання ще зручнішим та мінімізує потребу в догляді за агрегатом. Вам не потрібно щодня спустошувати контейнер від пилу та контактувати з брудом та алергенами. Розумний помічник зробить все за вас!

Повноцінне миття підлоги

Повноцінне миття підлоги – ще одна корисна функція сучасних роботів-пилососів. Вона дозволяє не лише всмоктувати пил і сміття, але й здійснювати вологе прибирання. Розглянемо особливості, які має пристрій, призначений для миття підлоги:

 1. Резервуар для води. Роботи-пилососи з функцією миття підлоги оснащені спеціальним резервуаром для води. Деякі моделі дозволяють додавати у воду миючі засоби або кондиціонер для більш ефективного прибирання.
 2. Мікрофіброві насадки. Для вологого прибирання використовуються насадки з мікрофібри, які добре вбирають воду та вимивають бруд. Ці насадки можуть бути знімними та легко митися або замінюватися.
 3. Регулювання подачі води. Багато роботів мають можливість регулювання кількості води, яка подається на насадку, що дає змогу адаптувати процес прибирання під різні типи підлоги та ступінь забруднення.

Тепер не потрібно вручну мити підлогу та витрачати на це багато часу. Розумний агрегат самостійно очистить поверхню від сміття та промиє її до блиску!

Мийка та сушка ганчірки

Мийка та сушка ганчірки – одна з найновіших і найзручніших функцій роботів-пилососів з вологим прибиранням. Вона забезпечує автоматичне очищення та сушіння миючих насадок. Саме тому прибирання буде більш ефективним та гігієнічним. 

 1. Автоматична мийка. Після завершення прибирання або в процесі роботи пилосос повертається на базу, де спеціальний механізм очищає миючу ганчірку від бруду та залишків пилу.
 2. Автоматична сушка. Після очищення насадка автоматично сушиться за допомогою потоку теплого повітря. Це запобігає утворенню неприємного запаху та росту бактерій, забезпечуючи гігієнічність.
 3. Спеціальні бази для мийки та сушки. Деякі моделі роботів-пилососів оснащені спеціальними базами, які мають вбудовані системи для мийки та сушки ганчірок. На базі також може знаходитись резервуар для чистої та брудної води, система підігріву повітря та вентилятори для сушки.

Функція миття та сушіння насадок – це зручність та економія часу, адже вона знижує необхідність у ручному очищенні та значно економить ваш час і зусилля.

Керування голосом

Керування голосом – особливість, якою оснащена більшість сучасних роботів-пилососів. Інтеграція з голосовими асистентами дозволяє керувати пристроєм навіть у віддаленому режимі лише за допомогою мобільного телефону. Важливо! Роботи-пилососи інтегруються з популярними голосовими асистентами, такими як Google Assistant, Amazon Alexa або Siri. Ви можете використовувати голосові команди для початку та завершення прибирання, паузи, повернення робота на базу, зміни режимів прибирання та навіть для встановлення зон очищення.

Роботи-пилососи стають все більш популярними та здатні позбавити вас від постійних домашніх клопотів. Функціонал девайсів постійно вдосконалюється, розширюється, а тому вони мають ще більше можливостей та роблять прибирання ще якіснішим! Великий вибір роботів-пилососів представлений на сайті https://wo.ua/ua/ – це український інтернет-магазин, який пропонує зручні умови доставки, оплати та онлайн-консультації. Обирайте свій найкращий девайс та забудьте про постійну потребу у прибиранні за допомогою пилососів зі шнуром.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *