Подарунок вчителю на випускний

Зміст

Якщо ваш син чи дочка цього року закінчують школу, можна побитися об заклад — батьківський комітет вже, напевно, “сушить голову”, що подарувати класному керівнику на випускний. Різноманітність варіантів у цьому випадку може зіграти злий жарт, посиливши муки вибору. Адже хочеться, щоб подарунок вчителю, який став за роки навчання дітям близькою людиною, по-справжньому запам’ятався, був корисним і потрібним, не банальним. Погодьтеся, завдання не з легких!

Найвдаліші подарунки для вчителя

Якщо гарно поміркувати та розглянути безліч можливих варіантів, можна сформувати перелік подарунків, серед яких ви неодмінно знайдете той, що ідеально підійде вашому вчителю:

Затишний плед

Затишний плед – один із тих подарунків, які ніколи не будуть зайвими. У холодну пору року класний керівник ним користуватиметься і згадуватиме дарувальників добрим словом. Вибирайте однотонні варіанти – або класичних непомітних пастельних кольорів, або, навпаки, яскравих, насичених, соковитих відтінків.

Креативний настінний годинник

Настінний годинник – не тільки стильний аксесуар, але й практична річ. При виборі настінного годинника краще враховувати стиль, якому надає перевагу педагог. Якщо ж ви побоюєтеся помилитися, то віддайте перевагу традиційній класичній моделі – такий аксесуар завжди буде доречним. Годинник найкраще обирати в магазині, який спеціалізується на таких товарах.

Оригінальний світильник

Світильник – завжди корисний подарунок. А якщо він ще й стильно та оригінально виглядає, то здатний стати справжньою окрасою будь-якого приміщення, чи то навчального кабінету, чи затишної спальні. Якщо ви точно знаєте смаки та переваги класного керівника, то при виборі світильника краще орієнтуватися на них. Якщо ви не впевнені, то зупиніть свій вибір на вічній класиці.

Стильна шаль-палантин

Одяг, що дарують класному керівнику, — погана ідея. Мабуть, єдиний виняток із цього правила — шаль-палантин в ошатній подарунковій обгортці. Такий подарунок завжди виглядає стильно та дорого. І ніколи не буде зайвим – навіть якщо у класного керівника вже є подібна річ, новий аксесуар дозволить створювати нові образи. А якщо ви знаєте улюблений стиль і колірну гаму педагога (а за час навчання і діти, і батьки, напевно, все це вивчили), то є велика ймовірність попадання з цим подарунком прямо в десяточку.

Бездротова клавіатура

В інформаційну епоху технологічні подарунки завжди будуть актуальні. Бездротова клавіатура дозволяє не залежати від довжини дроту, що з’єднує її із системним блоком і розмістити її в тому місці, де це найзручніше. Також можна купити в подарунок класному керівнику набори із бездротових клавіатури та мишки.

Корисна порада

Купований, знеособлений подарунок доречно доповнити презентами, пов’язаними з життям класу — наприклад, фотоальбомом, у якому відображені яскраві шкільні миті, пазлом із загальним фото класу, зворушливим пам’ятним відеороликом, тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *