Меблі потребують особливого догляду і краще за все у більшості випадків для очищення підходить хімчистка. Роблячи її регулярно, можна забезпечити збереження первісного вигляду меблів, їх свіжість та чистоту. варто більш детально розглянути в якому разі варто робити хімчистку та як часто це має відбуватися.
Коли потрібна негайна хімчистка
Інколи трапляється так, що звичайний перегляд фільму або ж прийом гостей може закінчитися наявністю бруду, плям від їжі або ж напоїв на улюбленому дивані. У разі забруднення, та особливо, якщо на меблі потрапила рідина, що має стійкий та насичений колір, хімчистку потрібно робити негайно. Адже глибоке проникнення рідини та її висихання може назавжди зіпсувати дорогий предмет інтер’єру. Окрім плями може залишитися ще й запах, який важко видалити самостійно. Найбільш небезпечними для тканини та внутрішнього наповнювача можуть бути:
- кава;
- вино;
- чай;
- сеча;
- Coca-cola ;
- апельсиновий, гранатовий томатний соки;
- піт.
Іноді хімчистка може знадобитися в тому разі, якщо у меблях завелися шкідники. Особливо докучає господарям пиловий кліщ, якого складно позбутися своїми силами.
Куди звертатись по хімчистку меблів
Власноруч зробити хімчистку не так просто і можна легко нашкодити своїм меблям, наприклад, неправильно підібравши засіб під певний тип тканини чи протримавши його більше необхідного часу. Тому звісно найкраще звертатися до професійної компанії, яка виконує це завдання бездоганно. Замовити недорогу та якісну хімчистку меблів можна на unmomento.com.ua/ua/uslugi/himchistka-magkoi-mebeli.html. На цій сторінці можна побачити усю необхідну інформацію про послуги компанії UNMOMENTO та дізнатися ціни.
Як часто меблі потребують хімчистки
Звісно, терміни виконання хімчистки можуть залежати від особливостей експлуатації. Наприклад, якщо в домі є маленькі діти або тварини, то послуга може знадобитися частіше, а якщо власники бувають вдома рідко чи майже не використовують диван, то тут терміни можуть здвигатися.
Слід розуміти. що поява плям на будь-яких м’яких меблях неминуча і тому власникам прийдеться так чи інакше піклуватися про очищення. Якщо шкіряні вироби можна протерти вологою серветкою, то з тканинами різноманітних типів обставини складаються більш неоднозначно. Слід враховувати також те, що для забезпечення здорового мікроклімату в домі варто робити хімчистку кожні 3-5 місяців в залежності від того, наскільки велике навантаження отримують меблі. Це ідеальний варіант, проте зрозуміло, що далеко не кожен встигає своєчасно подбати про замовлення послуги з хімчистки. Простіше запланувати робити її хоча б двічі на рік, наприклад, в січні та липні. Це дозволить забезпечити:
- умови зберігання здоров’я мешканців квартири чи будинку;
- гарний вигляд меблів;
- довготривалий строк експлуатації виробів.
Важливо очищати не тільки домашні, але й корпоративні меблі, адже вони є фактором, що формує загальне враження про компанію.
Найбільш зручною є виїзна хімчистка меблів, адже при цьому нікуди не потрібно везти тяжкі та об’ємні речі. Тим паче, що професіональна команда приїде швидко та проведе оперативне очищення високої якості.