Іванна: значення та походження імені

Зміст

Ім’я Іванна – одне з найпоширеніших та найкрасивіших українських жіночих імен. Воно має багату історію та цікаве значення, яке може вплинути на характер та долю його володарки. У цій статті ми розкриємо таємницю цього гарного імені.

Значення та походження

Ім’я Іванна – це жіноча форма чоловічого імені Іван, яке походить від давньоєврейського імені Іоанн. В перекладі з давньоєврейської мови Іоанн означає “Бог милостивий”.

Ім’я Іван стало поширеним в Україні ще в часи Київської Русі. Його носили княгині, шляхтички, прості жінки. З часом з’явилася й жіноча форма цього імені – Іванна, яка стала самостійним ім’ям. В Україні ім’я Іванна набуло широкого поширення ще в часи Київської Русі. Його носили княгині, шляхтички, прості жінки.

Характер

Жінки з ім’ям Іванна вирізняються багатьма цікавими рисами, які роблять їх унікальними та привабливими. Ось деякі з ключових характеристик, які їм притаманні:

Іванни – це сильні та незалежні особистості, які не бояться труднощів і завжди йдуть до своїх цілей. Вони мають чітке уявлення про те, чого хочуть від життя, і не здаються перед перешкодами. Іванни вірять у свої сили та можливості. Вони не бояться висловлювати свою думку та йти проти течії, якщо вважають це правильним. Жінки з цим ім’ям не сидять на місці. Їм подобається рухатися, займатися спортом, подорожувати, пізнавати нове. Вони завжди готові до нових вражень та пригод.

Іванни мають природні лідерські якості. Вони вміють мотивувати людей, вести за собою та добиватися поставлених цілей. Жінки з цим ім’ям – вірні друзі та партнери. Вони завжди готові підтримати своїх близьких у скрутну хвилину. Іванни не приховують свої емоції. Вони щиро радіють успіхам, переживають за невдачі, глибоко відчувають красу навколишнього світу. Жінки з цим ім’ям мають велике серце. Вони завжди готові прийти на допомогу тим, хто її потребує, ділитися своїм теплом та турботою. Іванни мають багату уяву та креативне мислення. Вони можуть досягти успіху в різних сферах, де потрібна творчість та нестандартний підхід.

Варто зазначити, що це лише загальні риси характеру, які можуть бути притаманні Іваннам. Кожна жінка з цим ім’ям – це унікальна особистість зі своїми неповторними якостями та талантами. Проте, загалом, Іванни – це сильні, цілеспрямовані, емоційні та чутливі жінки, які завжди готові йти до своїх цілей та дарувати тепло своїм близьким.

Сумісність

Однозначної відповіді на це питання немає, адже сумісність людей залежить від багатьох факторів, окрім імені. Проте, згідно з астрологічними даними та психологічними характеристиками, жінці з ім’ям Іванна можуть підходити чоловіки, які володіють такими рисами:

Іванни – сильні та незалежні особистості, тому їм потрібні партнери, які не бояться висловлювати свою думку та йти проти течії. Жінки з цим ім’ям цілеспрямовані та амбітні, тому їм потрібні чоловіки, які поділяють їхні мрії та готові підтримувати їх у прагненнях. Іванни – вірні та віддані друзі та партнери, тому їм потрібні такі ж віддані та щирі чоловіки. Жінки з цим ім’ям інтелектуальні та допитливі, тому їм потрібні чоловіки, з якими вони зможуть вести цікаві розмови та ділитися своїми знаннями. Іванни – емоційні та чутливі особистості, тому їм потрібні чоловіки, які вміють розуміти їхні почуття та дарувати їм емоційну підтримку.

Ось декілька імен, які, згідно з астрологічною сумісністю, можуть підходити Іваннам:

 • Олександр – ці чоловіки сильні, цілеспрямовані та амбітні, що може імпонувати Іваннам.
 • Сергії – вірні, віддані та чуйні чоловіки, які можуть дати Іваннам те тепло та емоційну підтримку, в якій вони потребують.
 • Андрії – інтелектуальні, цікаві та ерудовані чоловіки, з якими Іваннам буде цікаво спілкуватися.
 • Дмитра – сильні, вольові та рішучі чоловіки, які можуть стати опорою та захистом для Іванн.
 • Максими – емоційні, чутливі та романтичні чоловіки, які можуть дарувати Іваннам любов та ласку.

Важливо зазначити, що це лише загальні рекомендації. Сумісність людей залежить не лише від імен, але й від багатьох інших факторів, таких як дата народження, знаки зодіаку, виховання, оточення тощо. Тому найкращий спосіб дізнатися, чи підходять вам певні чоловіки, – це просто познайомитися з ними та ближче їх пізнати.

Іменини та церковне ім’я

Іменини Іванни відзначаються 4 лютого, 3 травня, 24 травня, 30 травня, 10 липня, 9 листопада, 12 грудня.

Церковне ім’я Іванни – Іоанна.

Різні форми імені

Пестливі – Іванка, Івка, Іванночка, Іванківна, Іванчиха.

Скороченно –  Іва, Анна.

Відомі люди з ім’ям Іванна

Іванна Мироносиця – біблійна свята, дружина Хузи, урядника царя Ірода, була однією з жінок, що слідували за Господом Ісусом Христом під час Його проповіді.

Іванна Сеньянська – католицька свята.

Іванна Антід-Туре – свята римо-католицької церкви, монахиня.

Іванна Сахно – українська акторка кіно та телебачення.

Іванна Онуфрійчук – українська телеведуча, акторка.

Як буде ім’я Іванна іншими мовами

 • Російська: Иванна (Ivanna)
 • Англійська: Joanna (Джоанна)
 • Французька: Jeanne (Жанна)
 • Іспанська: Juana (Хуана)
 • Німецька: Johanna (Йоганна)
 • Польська: Joanna (Юанна)

Ім’я Іванна – це не просто красиве звучання, але й глибоке значення, яке може багато чого розповісти про свою володарку. Жінки з цим ім’ям сильні, цілеспрямовані, вірні та щирі. Вони завжди йдуть до своїх цілей і не здаються перед труднощами. Якщо ви шукаєте для своєї доньки ім’я, яке буде не лише красивим, але й сильним, то ім’я Іванна – це чудовий вибір.

Як цю статтю можна знайти в пошуку:
походження імені Іванна, значення імені Іванна, ім'я Іванна, таємниця імені Іванна, тлумачення імені Іванна, ім'я Іванна скорочено, ім'я Іванна англійською, характер імені Іванна, коли день ангела у Іванни, Іванна: яке церковне ім'я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *