iPhone 14 або iPhone 14 Plus: який телефон вибрати?

Зміст

Шанувальникам смартфонів від компанії Apple часом важко вибрати оптимальний варіант для себе. iPhone чотирнадцятої версії представлений ​​в різних варіаціях і варто розібратися докладніше, чим відрізняються дуже схожі між собою моделі iPhone 14 та iPhone 14 Plus. А після ознайомлення можна буде відвідати сторінку https://comfy.ua/ua/smartfon/brand__apple__seriya_smartphone__apple-iphone-14-plus/ та вибрати для себе найбільш підходящий варіант.

Головні відмінності

Перше, що впадає у вічі, це розмір. Більший і, відповідно, важкий iPhone 14 Plus підійде любителям великих екранів і власникам великих пальців. iPhone 14 не можна назвати маленьким телефоном, але все ж таки він буде виглядати в жіночих руках акуратніше і не настільки громіздко, як його великий аналог.

Різниця у розмірі передбачає й різницю в акумуляторі. Відповідно у більшому iPhone 14 Plus акумулятор має більшу ємність. Втім, варто докладніше розглянути ці пункти.

Дисплей

iPhone 14 Plus має збільшені габарити. Його довжина становить 1608 мм, ширина 781 мм. У iPhone 14 ці параметри значно менші. У довжину пристрій має 146,7 мм, а завширшки 71,5 мм. Товщина обох версій 7,8 мм.

Відповідно, діагональ дисплея також різна. iPhone 14 має діагональ 6,1 дюйма (2.532 х 1170 пікселів), в той час як діагональ версії плюс становить 6,7 дюйма (2778 X 1284 пікселів).

Акумулятор

Обидві моделі мають інтегрований літій-іонний акумулятор. Можливість бездротової зарядки з використанням зарядних пристроїв MagSafe до 15 Вт і Qi до 7,5 Вт, а також підтримка швидкого заряджання, що дозволяє відновити ємність буквально за 30 хвилин, забезпечують багатоваріантність для користувача.

Що ж до ємності акумулятора, то відмінність полягає у наступному:

  • IPhone 14 може відтворювати відео до 20 годин, а потоковому режимі до 16 годин. Тривалість відтворення аудіо на одному заряді становить до 80 годин.
  • IPhone 14 Plus ємний акумулятор відтворення відео протягом 26 годин. У режимі потокового відео може відтворюватися протягом 20 годин. Тривалість відтворення аудіо становить до 100 годин.

Вага

Більша модель має вагу 203 г. Стандартний iPhone 14 має вагу 172 г.

Переваги iPhone14 та iPhone14 Plus

Переваги даних смартфонів можна перераховувати довго, адже техніка від Apple заслуговує на кращі похвали. Детально з характеристиками можна ознайомитись тут https://comfy.ua/ua/smartfon/brand__apple__seriya_smartphone__apple-iphone-14/. Однак варто виділити кілька важливих особливостей, що сподобалися користувачам, які вже випробували iPhone14 та версію Plus:

  • універсальна камера з високою роздільною здатністю 48 Мп, з розширеними можливостями зйомки у складних умовах;
  • впізнаваність дизайну;
  • найбільший екран серед айфонів, що виходили до чотирнадцятої версії;
  • великий запас продуктивності;
  • якісна стабілізація;
  • ємний акумулятор;
  • динамічний острів – зручна новинка для керування.

Ці та інші плюси iPhone чотирнадцятої версії стають ключовим стимулом для зміни свого старого смартфона на iPhone14 та iPhone14 Plus.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *