Домашній інтернет ─ провайдер, якого ви давно шукали

Домашній інтернет ─ провайдер, якого ви давно шукали
Зміст

Останнім часом багато жителів столиці шукають варіанти підключення домашнього інтернету на Крюківщині, який може працювати навіть при частих і тривалих відключеннях світла. Сьогодні ця вимога як ніколи актуальна, відсутність електроживлення суттєво впливає на звичне життя містян, створює перешкоди, які заважають віддалено працювати, навчатися, спілкуватися, грати в онлайн-ігри, виконувати інші дії з використанням інтернету. Тому компанія UTELS пропонує один з найефективніших варіантів підключення до всесвітньої мережі через волоконно-оптичний кабель.Заходьте на сайт цього провайдера, щоб дізнатися більше про дану послугу. 

Домашній інтернет, що не “висить” і не зникає

UTELS протягом декількох останніх років активно розбудовує свою мережу в столиці, до якої підключаються абоненти, що цінують:

 • високу швидкість передачі даних;
 • стабільне з’єднання;
 • цілодобову професійну онлайн підтримку технічних спеціалістів;
 • швидке вирішення проблем з роботою чи доступом до сервісу;
 • необмежений трафік;
 • прийнятну вартість якісних послуг.

Абоненти, що підключають домашній інтернет від UTELS по технології GPON, можуть не переживати, що доступ до мережі буде відсутній за умови постійних і нерегульованих відключень світла. Зважаючи на прогнози експертів енергетичного ринку, ситуація і надалі буде ускладнюватися, тому варто поспішати з вибором провайдера і скористатися можливістю підключення інтернету, що працює без світла. 

Компанія УТЕЛС гарантує:

 • стабільний зв’язок;
 • відсутність обмежень щодо передачі даних;
 • високу ступінь захищеності ліній від несанкціонованого доступу;
 • велику кількість акційних пропозицій для нових клієнтів;
 • прийнятну плату за послуги. 

Як вибрати оптимальний тариф

Приймаючи рішення про варіант підключення і вибір тарифу варто орієнтуватися на власні потреби. В разі використання мережі для перегляду новин і спілкування, великої швидкості не потрібно. Коли необхідно завантажувати великі об’єми даних, завантажувати і переглядати фільми, грати в ігри онлайн, віддалено вчитися и працювати, потрібно орієнтуватися на вищу швидкість. 

Вартість підключення і абонплата часто для нових користувачів має велике значення. Тому варто звернути увагу на пропозиції від UTELS. Провайдер пропонує акційне підключення до його мережі з надзвичайно низькою платою за цю послугу. Декілька варіантів тарифних планів орієнтовані на різні категорії споживачів інтернет-послуг, кожен може підібрати для себе оптимальний. Тарифи, що пропонує УТЕЛС надзвичайно гнучкі, можна з часом змінити пакет на більш вигідний.

Також при виборі провайдера варто звернути увагу на можливість підключення додаткових послуг, таких як керування функціями розумного будинку, охоронної системи, інтерактивного телебачення чи телефонного зв’язку.

На сайті УТЕЛС розміщена інтерактивна карта, на якій вказано зону покриття цього оператора. Варто ознайомитися з нею та знайти свій будинок чи житловий масив, щоб впевнитися, що є технічна можливість провести кабель в вашу квартиру.  

UTELS це компанія, яка йде в ногу з часом і успішно вирішує проблеми, що можуть перешкоджати абонентам отримувати якісні послуги. Тому варто звернути увагу на цікаві пропозиції і підключитися до цього оператора, щоб насолоджуватися усіма перевагами співпраці з найкращими провайдером в столиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *