5 незамінних інструментів для ідеального макіяжу

Зміст

Кожен професійний візажист знає, наскільки важливо мати гарний інструмент для отримання високоякісного результату нанесення макіяжу. На сайті https://cosmoshop.ua/aksesuary-1 можна побачити усе необхідне. Серед широкого асортименту варто виділити п’ять найважливіших інструментів, без яких не обійдеться жодний професіонал.

Пензлі для макіяжу

Пензлі використовуються для нанесення косметичних засобів різного типу. Вони відрізняються високою точністю роботи. Для різних цілей можна підібрати варіанти будь-якої форми та розміру. За метою використання пензлі можна поділити на ті, що служать для:

 • губ;
 • рум’ян;
 • брів;
 • пудри;
 • тіней.

Використовуються як синтетичні, так і натуральні варіант, які забезпечують зручність та точність роботи.

Туш і щіточка для вій

Зробити вії густими та довгими допомагає туш. Обираючи якісний матеріал із зручною щіточкою, яка задовольнить всі потреби у створенні макіяжу, можна забезпечити не тільки рівномірно нанесення та розділення вій між собою, а й такі ефекти, як подовження чи об’єм.

Аплікатори для тіней

Аплікатори та спеціальні пензлі для тіней призначені для створення необхідного макіяжу очей. За допомогою таких аксесуарів можна тонко та точно розподілити тіні на віках, за необхідністю роблячи переходи між різними відтінками.

Щітка для рум’ян та бронзера

Використовуючи таку щітку, можна зробити ідеальний контур обличчя підкреслити необхідні частини, точно визначити лінії підборіддя та вилиці. За допомогою професійного інструменту нанести рум’яна та бронзер можна таким чином, щоб обличчя виглядало максимально здоровим, гарним та сяючим.

Губні пензлі та олівці

Губи є одним з основних елементів обличчя, які формулюють загальний образ. Допомогти зробити губи виразнішими може використання губних пензлів та олівців. Професійні аксесуари входять до складу інвентаря та забезпечують нанесення чіткого контуру та просте окрашення губ.

Інші інструменти та матеріали для візажиста

Візажисту може знадобитися й інший інвентар, серед якого:

 • Пінцет для брів. Дозволяє привести брови в порядок, оформити їх у відповідному контурі, прибрати небажані волоски.
 • Спонжі та блендери для макіяжу. Призначені для розташування основи макіяжу, такої як консилер та додаткові засоби. За допомогою спонжів можна рівномірно розподілити декоративну косметику по шкірі обличчя, забезпечивши гарне покриття. В залежності від поставленої цілі, ці аксесуари можуть використовуватись у сухому чи вологому вигляді.
 • Пудра та фіксація для макіяжу. Якщо присутня зайва жирність чи необхідно зафіксувати створений макіяж, пудра стане ідеальним помічником. Також гарно себе проявили спреї для фіксації косметики на шкірі обличчя.
 • Віяловий пензлик для видалення пилу. Цей інструмент призначений для того, щоб забирати зайву пудру та видаляти пил, що міг попасти на обличчя. Крім того, за допомогою віялового пензлю можна наносити хайлайтер на тих частинах обличчя, що є високими точками.
 • Засоби для заточки олівців. Ці аксесуари просто необхідні для того, щоб інструменти завжди були у робочому стані.
 • Ножиці для вій. Допомагають зробити вії більш доглянутими на вигляд.

Де купити інструменти для макіяжу

Компанія cosmoshop.ua пропонує широкий асортимент інструментів для професіоналів та любителів. Тут можна знайти все необхідне для того щоб створити бездоганний макіяж будь-якої складності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *