Україна обіграла Словаччину 2:1 у другому турі Євро

Зміст

У другому турі Євро-2024 грали Словаччина та Україна. Підсумок матчу – 1:2.

Наразі збірна України займає останнє місце у своїй групі і найімовірніше покидає чемпіонат Євро-2024. Хоча ще є невеликі шанси потрапити на третє місце. Слідкувати за розвитком подій на Євро-2024, а також знайти вигідні матчі на ігри можна в популярній букмекерській конторі Megapari.

На 17 хвилині у матчі рахунок відкрив Шранц у словаків. Україна відповіла у другому таймі – Шапаренко забив на 54 хвилині. Яремчук на 80-й хвилині забив в України переможний гол. Він упіймав дальній навіс, обробив м’яч і просунув його під воротарем.

Сергій Ребров підбив підсумки матчу України зі Словаччиною (2:1) на Євро-2024. За словами головного тренера, він дуже радий за гравців. Його команда дуже добре відреагувала на пропущений гол, змінила деякі позиції у високому пресингу під час перерви. , як вважає Ребров, футболісти, що вийшли на заміну, посилили збірну України. Головне – українська команда показала наш дух.

Підопічні Реброва намагалися змінити результат і заслужили на перемогу, вважає головний тренер збірної. Ребров розуміє, що українці дуже погано зіграли з Румунією, але гравці показали інший настрій і заслужили на перемогу у матчі зі Словаччиною.