Різноманітність дитячих прогулянкових колясок: як вибрати найкращу

Різноманітність дитячих прогулянкових колясок: як вибрати найкращу
Зміст

Прогулянкова коляска – це зручний та функціональний дитячий транспорт, який ідеально підходить для міських прогулянок та мандрівок. Зазвичай, батьки починають використовувати прогулянкову коляску з моменту, коли малюк навчається самостійно сидіти, що приблизно відповідає віку від 6 місяців. Сьогодні в доступі моделі різних конструкцій, кожна з яких має свій функціонал, та детальніше про особливості цих візочків можна дізнатися на сайті https://new-baby.com.ua/dytyachi-kolyasky/progulyankovi-kolyasky. Ці візочки легко складаються, що робить їх зручними для перевезення в громадському транспорті, включно з літаками та потягами. Широка різноманітність моделей дозволяє батькам знайти оптимальний варіант з необхідними характеристиками та ціною.

Види дитячих прогулянкових колясок

Перш за все, ці типи візочків значно відрізняються за конструкцією, що безпосередньо впливає на спосіб складання, вагу та габарити транспорту. Тип конструкції визначає функціональність і практичність під час щоденних прогулянок. Розглянемо детальніше основні типи дитячих прогулянкових колясок.

Тростина

Є одним з найпопулярніших варіантів завдяки своїй легкості та компактності. Її механізм складання схожий на тростину. Вона має дві окремі ручки для управління, має мінімальні розміри і легко поміщається в багажник автомобіля. Також цей тип відзначається високою маневровістю та призначений для пересування дорогами лише з твердим гладким покриттям.

Переваги такого візка прогулянкового включають:

 • мінімальна вага (у продажі зустрічаються моделі від 3 до 7 кг);
 • компактна для зберігання;
 • легко складається та розкладається;
 • легка в управлінні.

Книжка

Такі пропонують інший спосіб складання, де складена конструкція нагадує книжку. Вони відрізняються суцільною ручкою. Це робить їх зручнішими у використанні, при цьому вони займають трохи більше місця при зберіганні та транспортуванні. Багато моделей мають збільшені колеса для кращої прохідності, більш глибокі та міцні капюшони. Крім того, нахил спинки у таких візках можна регулювати до майже горизонтального положення. Основні переваги таких колясок дитячих прогулянкових включають:

 • стійкий каркас;
 • широке та міцне посадкове місце;
 • місткий кошик для покупок та дитячих іграшок.

Як купити прогулянковий візок один на всі випадки?

Для цього виробники пропонують універсальні коляски, які розраховані на довготривале використання, починаючи з народження малюка. Вони можуть комплектуватися не тільки прогулянковим блоком, а й люлькою або навіть автомобільним кріслом. Вони виготовлені з міцних матеріалів і оснащені великими колесами, що забезпечує відмінну прохідність навіть по ґрунтовим дорогам. Основні переваги таких колясок дитячих прогулянкових:

 • подовжений термін експлуатації;
 • міцна та зносостійка конструкція;
 • хороша прохідність;
 • велика кількість конфігурацій та доступність аксесуарів.

Такі моделі також ідеально розраховані на зимові погоди. В них просто гуляти по снігу, а також дитина отримує максимальний захист від вітру та опадів. Такі називають всесезонними візочками, проте вони найбільш громіздкі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *