1988 – рік якої тварини?

Зміст

1988 рік – це не просто один з років в історії, а рік, який припадає на рік Дракона за китайським календарем. Це рік, що мав велике значення для багатьох людей, які народилися у цей період. Давайте розглянемо характеристики людей, які народилися у рік Дракона, цікаві факти про цей рік, а також відомих особистостей, які народилися у цей час.

Характеристика людей, народжених у рік Дракона

Люди, які народилися у рік Дракона, мають сильну віру у себе та вміння впоратися з будь-якими викликами, що постають перед ними. Ці люди мають велику енергію та жвавість, яка дозволяє їм бути динамічними та активними. Вони можуть мати схильність до лідерства та вміють вести інших за собою. Люди, народжені у рік Дракона, зазвичай мають великі амбіції та бажання досягти великих речей у житті. Дракони цінують свободу й незалежність. Вони не люблять, коли їм наказують, й воліють самі обирати свій шлях. Дракони сповнені енергії та рішучості. Вони завжди ставлять перед собою високі цілі й докладають максимум зусиль для їх досягнення. Люди, народжені у рік Дракона, можуть мати сильні емоції та виявляти стійкість у важких ситуаціях. Дракони завжди готові допомогти нужденним. Вони щедрі як матеріально, так і емоційно. Вони цінують чесність і завжди говорять те, що думають.

Цікаві факти про рік Дракона

Ось список цікавих фактів про рік Дракона:

 • Дракон – п’ята тварина в 12-річному циклі східного гороскопа.
 • Стихії року Дракона: Земля, Метал, Вода, Дерево та Вогонь.
 • Кожному з цих елементів відповідають певні якості та характеристики.
 • Люди, народжені в рік Дракона, вважаються щасливчиками.
 • Їм властиво везіння в справах, коханні та фінансах.
 • У китайській культурі Дракон є символом сили, успіху та щастя.
 • Рік Дракона вважається одним з найпопулярніших років для народження дітей у китайському календарі.

Роки Дракона

Роки Дракона в китайському календарі повторюються кожні 12 років.

1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024. Наступний рік Дракона буде в 2036 році.

Відомі люди, народжені у рік Дракона

Деякі з відомих особистостей, які народилися у 1988 році, включають:

 1. Ріанна: Ямайська співачка та актриса.
 2. Емма Стоун: Американська актриса.
 3. Кевін Дюрант: Американський баскетболіст.
 4. Брюс Лі: Гонконзький та американський кіноактор, каскадер, філософ, майстер бойових мистецтв, інструктор і актор бойового кіно.
 5. Сальвадор Далі: Іспанський(каталонський) художник, скульптор, гравер, письменник, один з головних представників сюрреалізму XX століття.
 6. Володимир Кличко: Український професійний боксер.
 7. Олег Скрипка: Український музикант-мультиінструменталіст, вокаліст, композитор.
 8. Андрій Шевченко: Український футболіст, що грав на позиції нападника за київське «Динамо», «Мілан» та лондонський «Челсі».
 9. Володимир Дантес: Український співак, телеведучий, радіоведучий.

Що відомо про цей рік?

1988 рік був періодом значних змін у політиці, економіці та культурі. Це був час, коли світ вступав у нову епоху з поглибленням глобалізації та розвитком технологій. З 17 вересня по 2 жовтня 1988 року відбулися літні Олімпійські ігри у Сеулі, Південна Корея. Це були перші Олімпійські ігри, які проводилися у Південній Кореї. У травні 1988 року відбувся 41-й каннський кінофестиваль, один з найпрестижніших кінофестивалів у світі кіно. 4 листопада 1988 року внаслідок вибуху у котлі пароплава “Експрес-2” на річці Амур під Красноярськом загинули понад 100 людей.

1988 рік – це не просто один зі звичайних років у історії, а рік, який має велике значення для багатьох людей, народжених у цей період. Він відзначається своїм символом Дракона, цікавими подіями та відомими особистостями, які вплинули на світ.

Як цю статтю можна знайти в пошуку:
1988 рік, 1988 рік якої тварини за східним календарем, Якій тварині відповідає 1988 рік,китайський гороскоп на 1988 за роком народження, 1988 - рік якої тварини за китайським

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *