Яку страву ВОК обрати в ресторані Рок-н-Рол

Яку страву ВОК обрати в ресторані Рок-н-Рол
Зміст

Страви ВОК користуються недаремним попитом, адже вони володіють багатьма перевагами. По-перше, ці страви є дуже смачними. Недаремно китайська кулінарна традиція, котра їх презентує, поширилася далеко за межі країни свого походження. По-друге, кулінарія ВОК є достатньо розмаїтою. Тут можна побачити і смажений рис, і пельмені, і різні види локшини. Одним словом, вибір є досить великим та цікавим. Тож серед страв ВОК можуть підібрати для себе оптимальні варіанти гурмани з різними смаками. Давайте більш детально ознайомимося з історією страв ВОК, їх асортиментом у ресторані Рок-н-Рол RNR, а також перевагами замовлення саме у цьому місці.

Якою є історія страв ВОК

Напевно, чуючи цю назву багато хто згадує передусім однойменну сковорідку, яка до нас прийшла з Китаю. І це не дивно, оскільки страви ВОК так називаються саме з огляду на цей посуд, у якому вони готуються.

На сьогодні ця кулінарна традиція є популярною передусім тому, що страви є смачними, а згаданий тип сковорідок допомагає розігрівати їх рівномірно по всій поверхні. Однак свого часу ці сковорідки стали популярними саме завдяки тому, що вони дали можливість гріти їжу ефективно, не використовуючи при цьому олії. Для тих китайців, котрі перебували за межею бідності і далеко не завжди могли собі дозволити олію, сковорідка Вок ставала справжньою знахідкою. Аби в такому посуді було зручно готувати їжу, для цього навіть споруджували спеціальні печі.

Сьогодні ми живемо в інших обставинах, тож страви ВОК актуальні з інших причин. Та й їх складники тепер є такими розмаїтими (а часто – й делікатесними), що фактор економії відійшов далеко на другий план.

Які страви ВОК можна придбати у закладі Рок-н-Рол

В ресторані Рок-н-Рол, який функціонує в Дніпрі, Запоріжжі та Полтаві, можна побачити різні варіанти страв ВОК. Зверніть увагу на тяхан. Таку назву має смажений рис, котрий є дуже смачним та ситним. У цьому закладі для вас відкрита можливість замовити тяхан з різними складниками. Це овочі, морепродукти, курка та телятина. Що стосується цінової категорії, то ціни на страву є дуже різними. Це дає можливість зробити замовлення людям з різними побажаннями щодо бюджету. Так, наприклад, тяхан з овочами ви можете придбати за 109 гривень. До речі, це чудова вегетаріанська страва. А тяхан с морепродуктами коштуватиме 249 гривень. Така різниця у вартості не є випадковою, адже до другого різновиду страви входять такі делікатесні інгредієнти, як мідії, кальмари та тигрова креветка.

Також ви побачите багато різних видів локшини. Наприклад, популярною в кухні народів Азії є локшина Удон. Наприклад, в асортименті Рок-н-Рол ви побачите серед страв ВОК такі різновиди цієї локшини, як:

  • Удон з овочами.
  • Удон з куркою та грибами.
  • Удон з тигровими креветками.
  • Удон з телятиною.

Таким чином, ви можете обрати одразу між 4 різновидів цієї локшини. Однак згаданим переліком не обмежується уся та локшина, яку можна замовити в асортименті ресторану Рок-н-Рол. Також ви знайдете в асортименті локшину по-сінгапурськи, локшину соба з куркою, яєчну локшину з морським окунем та рисову локшину з морепродуктами. Одним словом, вибір є достатньо великим. А ми рухаємося далі по меню закладу Рок-н-Рол у категорії страв ВОК.

Розглянемо японські пельмені Гедза. Цікавим є той факт, що ця страва показує вплив японської кулінарної традиції на китайську. Це відображає переплетення культур народів Азії. Отже, прикметною особливістю пельменів Гедза є тонке та дуже ніжне на смак тісто. Ця характеристика досягається за рахунок невеликої кількості крохмалю у його вмісті. Якщо говорити про асортимент цих пельменів у закладі Рок-н-Рол, то ви побачите Гедза з куркою, яловичиною, свининою та навіть овочами.

Ну і останньою стравою, на якій зупинимося, є курча Кунг-пао. Воно подається з рисом, кунжутом, перцем чилі, арахісом та іншими інгредієнтами, з якими ви більш детально можете ознайомитися в меню закладу, натиснувши на сайті на опис цієї страви.

5 причин звернути увагу саме на заклад Рок-н-Рол

Отже, серед переваг ресторану Рок-н-Рол варто звернути увагу на наступні плюси:

  1. Вигода як при доставці, так і при самовивозі свого замовлення. Наприклад, доставка замовлення, котре вартує від 299 гривень, буде для вас безкоштовною. А якщо ви обираєте варіант самовивозу, то він теж забезпечує вагому перевагу. Це знижка 10% на ваше замовлення. Можливо, на маленьких замовленнях це не так відчутно, але якщо ви, наприклад, купуєте декілька сетів суші на святковий стіл, то така економія буде дуже доречною.
  2. Бонуси при великих замовленнях. Замовляєте у закладі Рок-н-Рол страви на суму від 899 гривень? Тоді ви отримаєте у подарунок смачний 200-грамовий десерт з зручній скляній баночці. Вартість такого десерту, коли його замовляти окремо, складає 129 гривень. А якщо ваше замовлення має вартість від 1299 гривень, то в такому випадку ви отримаєте ще більш відчутний презент. Це сет «Філадельфія XS», який важить 400 грамів. Його звична вартість – 475 гривень. Тож заклад Рок-н-Рол знає, як можна порадувати своїх клієнтів.
  3. Постійне поповнення асортименту запропонованих страв смачними новинками. Якщо ви хочете спробувати саме ті страви, котрі є новими у меню закладу, ви зможете їх побачити за позначкою «NEW». Така зручність навігації дасть нагоду звернути увагу саме на те, що ви хотіли б зробити для себе акцентом.
  4. Можливість самому спробувати себе у ролі кулінара, але щоб страву при тому приготували інші люди. Така опція доступна для тих, хто замовляє у закладі Рок-н-Рол піцу. Є спеціальне меню під назвою «Конструктор піци». З його допомогою ви можете скласти рецептуру страви з тих інгредієнтів, які вам подобаються найбільше, та скомбінувати їх у бажаних пропорціях.
  5. Регулярні знижки. Це стосується як сезонних знижок, інформацію про які ви бачите на банерах, так і знижок на конкретні страви. Таким чином, ви без зайвих зусиль побачите ті страви, які можна замовити на найбільш вигідних умовах.

Ресторан Рок-н-Рол – це місце, де можна вигідно замовити як страви ВОК, так і багато інших страв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *