Головні кроки, котрі треба зробити для проведення екстракорпорального запліднення, а також фактори, котрі впливають на вартість процедури

Зміст

Безпліддя більше не є вироком. Раніше це була серйозна проблема, котру неможливо було вирішити. Сьогодні вона теж лишається серйозною, але в кожної людини є надія на те, що все буде добре. Бо сьогодні існує штучне запліднення, котре ще називають екстракорпоральним. Його використовує багато людей. 

Причина є в тому, що медицина сильно пішла вперед. Багато в чому треба завдячувати комп’ютерним технологіям, котрі продовжують розвиватися, і котрі сильно пройшли вперед. Тому сьогодні простіше виконувати багато робіт. Але все одно залишається одна проблема. 

Справа в тому, що багато видів робіт лишаються надто дорогими. І екстракорпоральне запліднення не є винятком. На ЕКО ціна залежить від багатьох факторів. І кожний із них треба враховувати. 

Порядок проведення штучного запліднення – основні кроки

Щоб процедура ЕКЗ пройшла успішно, треба виконати деякі основні кроки, і саме в певній послідовності. Тоді все буде добре. До основних кроків відносять наступні: 

  • Стимуляція суперовуляції. Це перший крок, котрий більше є підготовчим. Треба організм додатково підготувати до того, щоб почати саму процедуру штучного запліднення. Справа це не з легких, але її треба виконати. 
  • Забір яйцеклітин. Це треба зробити, щоб потім їх запліднити поза межами жіночого організму. Саме тому мова йде конкретно про екстракорпоральне запліднення – бо воно відбувається зовні. 
  • Безпосередньо процес запліднення. Це кропітка робота, котра робиться під мікроскопом. Сьогодні, з розвитком комп’ютерних технологій, це зробити простіше, але все одно це непросто. 
  • Підсаджування ембріонів до матки жінки. Найчастіше роблять це з одним-двома ембріонами, бо більше краще не треба. Адже є шанс, що приживуться усі, а в матці місця все ж не так багато. 
  • Контроль вагітності. Це також важлива справа. Жінка перебуватиме під цілодобовим наглядом лікарів. Якщо якась проблема виникне, тоді медики встигнуть відповідним чином відреагувати на неї. 

У деяких випадках треба буде виконувати додаткові кроки. Це такі: 

  • Відбір активних сперматозоїдів. Це щоб збільшити шанси успішного запліднення, бо якщо сперматозоїди неактивні, то вони можуть і не запліднити яйцеклітину. 
  • Заморозка яйцеклітин. Інколи доводиться робити й таке – щоб зберегти їх на певний довгий час. 
  • Вибір донорського матеріалу. Якщо ситуація геть не з найкращих, то серед усього матеріалу обирають найкращий та найбільш придатний. 
  • Введення жінки до штучного клімаксу. 

Від правильності виконання даних кроків залежить успіх штучного запліднення. 

Фактори, котрі впливають на вартість ЕКЗ

Вони є такі: 

  • Складність самої проблеми. Безпліддя буває різним, і для кожного варіанту є свій підхід. 
  • Кількість препаратів, котра має бути використана при підготовці та взагалі роботі медиків. 
  • Складність власне роботи. Бо часто доводиться працювати під мікроскопом. А це непросто. 

Також є багато інших факторів, котрі тим чи іншим чином впливають на вартість будь-якого екстракорпорального запліднення. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *