Як зберегти заряд смартфона, якщо раптово вимкнули світло?

Як зберегти заряд смартфона, якщо раптово вимкнули світло?
Зміст

Знеструмлення за графіком стали звичним явищем в Україні. Але наближаються холодні місяці, й ми не знаємо, як події розвиватимуться далі. Можливо, нас очікують ще триваліші блекаути. Коли електрика недоступна протягом тривалого часу, важливо максимально продовжити роботу мобільного пристрою, бо саме він лишається єдиним засобом зв’язку з навколишнім середовищем.

Якщо для вас є актуальним питання покупки нового смартфона, варто купувати моделі з ємною батареєю і високою енергоефективністю. В інтернет-магазині https://www.ctrs.com.ua/ru/smartfony/ можна замовити смартфони Samsung M серії, які обладнано акумулятором на 6000 мАг. Вони тримають заряд три – чотири дні поспіль за умови правильного використання.

Поради на випадок блекауту: як подовжити заряд смартфона

Режим “Виживання”

В налаштуваннях деяких смартфонів, тих самих Самсунг, можна створювати різноманітні сценарії. Створіть сценарій на випадок тривалого знеструмлення:

  • максимальний захист батареї;
  • режим енергоефективності;
  • мінімальна яскравість екрана;
  • вимкнення усього непотрібного – анімацій, фонових процесів, системних звуків.

Намагайтесь також якомога рідше вмикати дисплей, адже саме він розряджає батарею найбільше. Якщо купити смартфон з OLED чи AMOLED екраном, функція Always On дозволить переглядати найважливіші сповіщення навіть на темному дисплеї. Також варто вимкнути сервіси GPS, NFC, Bluetooth, мобільні дані чи Wi-Fi.

Використання офлайн-ресурсів

Заздалегідь завантажте офлайн-карти вашого регіону, важливі документи та інструкції з виживання. Це дозволить вам мати доступ до критично важливої ​​інформації без необхідності постійного підключення до інтернету, що суттєво заощадить заряд батареї.

Термоізоляція пристрою

Холод – ворог акумулятора. У разі відсутності опалення використовуйте саморобний термочохол для смартфона. Оберніть пристрій у кілька шарів тканини або помістіть у невелику термосумку. Це допоможе зберегти тепло та продовжити роботу батареї. На холоді ж смартфони швидко втрачають заряд, навіть якщо просто лежать на столі.

Ручна синхронізація

Вимкніть автоматичну синхронізацію всіх програм. Натомість виберіть 1-2 рази на день для ручного оновлення важливої ​​інформації. Це значно знизить витрати енергії на фонові процеси.

Альтернативні джерела світла

Замість використання ліхтарика смартфона, який швидко витрачає батарею, забезпечте себе автономними світлодіодами або свічками, щоб зберегти заряд пристрою для найважливіших функцій.

Режим “літак” з перервами

Увімкніть режим “Літак” і виходьте з нього на короткий час кожну годину або дві для перевірки повідомлень. Так ви матимете змогу заощаджувати енергію, залишаючись на зв’язку.

Оптимізація повідомлень

Налаштуйте повідомлення так, щоб отримувати лише найважливіші. Наприклад, можна вимкнути сповіщення з ігор, маркетплейсів тощо. А ось варто залишити сповіщення про небезпеку та інформацію від представників влади в регіоні, які надаватимуть останні новини.

Повербанк – обов’язковий аксесуар

В умовах блекауту повербанк стає не просто корисним, а життєво необхідним пристроєм. Вибирайте модель з великою ємністю (від 20000 мАг) та можливістю швидкої зарядки. Деякі сучасні повербанки оснащені сонячними панелями, що особливо цінно за тривалої відсутності електрики.

Рекомендується мати кілька повербанків різної ємності. Ті, які видають потужність понад 40 Вт, можна використовувати для заряджання ноутбука. А звичайний смартфон зазвичай бере від 5 до 20 Вт. Навіть недорогі повербанки підтримують швидке заряджання та стандарти PD.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *