Сережки-кафи: оригінальна прикраса для стильного образу

Сережки-кафи: оригінальна прикраса для стильного образу
Зміст

Сережки — одна з найпопулярніших жіночих прикрас. Щоб запропонувати дівчатам якомога більше можливостей підкреслити красу, ювеліри винаходять все нові й нові різновиди цих виробів. У пошуках оригінальних ідей майстри часто звертаються до давніх традицій різних народів. Одним із прикладів того, як прикраса перекочувала з давніх віків у наш час, можна назвати кафи. Ці сережки мають стильний і незвичайний вигляд, тому користуються великою популярністю у тих, хто хоче підкреслити свою індивідуальність. 

У чому особливість сережок-каф

Звичайні сережки найчастіше бувають парними, а для їхнього носіння потрібен тільки один прокол у кожній мочці. Кафи мають інший дизайн: вони закріплюються на мочці вуха й охоплюють вушну раковину. Таким чином, прикраса є більш виразною і помітною, але також вимогливішою до зачіски і стилю одягу.

Кафи бувають найрізноманітнішими: у вигляді рослинних або геометричних елементів, з інкрустацією і без, зі вставками з різних металів. За типом фіксації на вусі розрізняють такі моделі:

  1. Із затискачем і гвоздиком. Такі сережки підійдуть усім, у кого вже є прокол у мочці. Гвоздик закріплюється в дірочці, а затискач охоплює верхню частину вушної раковини. Ці дві частини сережки можуть бути з’єднані декоративним ланцюжком або доповнені підвісками.
  2. Поодинокі. Такі моделі мають витягнуту форму — наприклад, бувають у вигляді гілочки з інкрустацією з дрібних камінчиків. Вони закріплюються в проколі і розташовуються вздовж вушної раковини без інших додаткових кріплень.
  3. З дужкою. Такі вироби не вимагають проколу. Для їхньої фіксації на вушній раковині передбачена спеціальна дужка, яка розташовується на задньому боці вуха і виконує роль затискача.
  4. Для кількох проколів. Якщо на вушній раковині є декілька проколів, можна підібрати кафи з кількома кріпленнями. Ці прикраси можуть бути доволі великими, але все одно надійно утримуватимуться на вусі.

Вибирайте варіант залежно від власних уподобань і стилю.

З чим поєднувати сережки-кафи

Дизайн цих прикрас настільки різноманітний, що їх можна підібрати під будь-який стиль одягу. Але з огляду на східне походження цих сережок, все ж таки краще комбінувати їх з більш жіночним вбранням.

Кафи самодостатні, тож можуть бути єдиною прикрасою вушної раковини. Навіть більше: дуже часто жінки надягають каф тільки на одне вухо, а мочку другого прикрашають лаконічними гвоздиками. Такий контраст має дуже стильний вигляд. Чудовим доповненням до сережок стануть ланцюжки на шию з підвісками, а також браслети на зап’ястях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *